Imelihtne OÜ
- Registrikood14255138
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20248
- Müügitulu 2024540 617 €
- KMKR numberEE101972422
Üldandmed
- Ärinimi
- Imelihtne OÜ
- Registrikood
- 14255138
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.05.2017
- KMKR number
- EE101972422
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Tabasalu alevik, Klooga mnt 5a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
72/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 8 töötajat viimases aruandes | +8 |
| Müügitulu | 540 617 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 517 604 € → 540 617 € | +1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 540 617 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 540 617 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 517 604 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 517 254 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 481 619 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 478 663 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 447 327 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 540 617 € | 517 604 € | 517 254 € | 481 619 € | 478 663 € | 447 327 € |
| Ärikasum enne makse | 41 996 € | 5681 € | 45 841 € | 34 183 € | 58 163 € | 4911 € |
| Aruandeaasta kasum | 41 996 € | 5681 € | 45 841 € | 34 183 € | 58 163 € | 4911 € |
| Tööjõukulud | 195 538 € | 186 267 € | 170 745 € | 160 376 € | 137 433 € | 150 812 € |
| Varad kokku | 359 177 € | 336 363 € | 175 021 € | 120 610 € | 84 543 € | 37 266 € |
| sh käibevarad | 71 590 € | 37 726 € | 167 496 € | 111 204 € | 72 383 € | 21 052 € |
| sh raha | 70 653 € | 27 570 € | 157 613 € | 107 289 € | 70 300 € | 18 258 € |
| Omakapital | 198 771 € | 156 775 € | 151 095 € | 105 254 € | 71 071 € | 12 908 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 134 € | 41 081 € | 23 926 € | 15 356 € | 13 472 € | 24 358 € |
| Pikaajalised kohustised | 130 272 € | 138 507 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,3 % | 46,6 % | 86,3 % | 87,3 % | 84,1 % | 34,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,8 % | 1,1 % | 8,9 % | 7,1 % | 12,2 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.