Registrikaart · Äriregistri kanne 14256269
Telvaberg Logistika OÜ
- Registrikood14256269
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 202515
- Müügitulu 2025645 895 €
- KMKR numberEE101969901
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Telvaberg Logistika OÜ
- Registrikood
- 14256269
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.05.2017
- KMKR number
- EE101969901
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Saarepeedi küla, Lõuna tee 5-8
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| OÜ Telvaberg | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| Kristo Pajuste | 50 % · 1250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Pajuste | Juhatuse liige | 28.08.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristo Pajuste | otsene osalus | 17.03.2019 |
| Heiko Pukk | kaudne osalus | 17.03.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 15 töötajat viimases aruandes | +15 | |
| Müügitulu | 645 895 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 652 027 € → 645 895 € | -0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 645 895 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 645 895 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 652 027 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 620 962 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 636 876 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 611 153 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 441 873 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 377 432 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 15 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 17 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 15 |
| 2020 | 9 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 645 895 € | 652 027 € | 620 962 € | 636 876 € | 611 153 € | 441 873 € | 377 432 € |
| Ärikasum | 2669 € | 2608 € | 2679 € | 5487 € | 21 090 € | 48 869 € | 11 483 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 2674 € | 2412 € | −2557 € | 2537 € | 16 548 € | 46 738 € | 9906 € |
| Aruandeaasta kasum | 2674 € | 2412 € | −2557 € | 2537 € | 14 673 € | 46 738 € | 9906 € |
| Tööjõukulud | 319 517 € | 346 764 € | 316 297 € | 290 682 € | 242 286 € | 132 115 € | 141 964 € |
| Põhivarade kulum | 127 € | 0,00 € | 1839 € | 2759 € | 8245 € | 2759 € | 2759 € |
| Varad kokku | 169 577 € | 173 659 € | 168 743 € | 166 174 € | 185 606 € | 156 446 € | 110 093 € |
| sh käibevarad | 168 180 € | 173 659 € | 153 461 € | 148 592 € | 164 062 € | 148 628 € | 86 486 € |
| sh põhivarad | 1397 € | 0,00 € | 15 282 € | 17 582 € | 21 544 € | 7818 € | 23 607 € |
| sh raha | 57 316 € | 78 690 € | 62 748 € | 58 424 € | 54 088 € | 64 244 € | 35 683 € |
| Omakapital | 74 708 € | 72 034 € | 69 623 € | 72 181 € | 69 644 € | 62 471 € | 15 733 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 69 534 € | 67 122 € | 69 680 € | 67 144 € | 52 471 € | 13 233 € | 3327 € |
| Lühiajalised kohustised | 77 654 € | 84 410 € | 81 905 € | 76 581 € | 102 050 € | 46 203 € | 36 073 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 215 € | 17 215 € | 17 215 € | 17 412 € | 13 912 € | 47 772 € | 58 287 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 15 | 17 | 17 | 17 | 15 | 9 | 10 |
| Ärikasum enne kulumit | 2796 € | 2608 € | 4518 € | 8246 € | 29 335 € | 51 628 € | 14 242 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 27.06.2025 | 30.06.2024 | 19.07.2023 | 30.12.2022 | 30.06.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,1 % | 41,5 % | 41,3 % | 43,4 % | 37,5 % | 39,9 % | 14,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 0,4 % | −0,4 % | 0,4 % | 2,4 % | 10,6 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.