Registrikaart · Äriregistri kanne 14259552
Marine Service Bureau OÜ
- Registrikood14259552
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20231750 €
- KMKR numberEE101990831
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Marine Service Bureau OÜ
- Registrikood
- 14259552
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.05.2017
- KMKR number
- EE101990831
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kihnu tn 18-63
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1750 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 1750 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258603850
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52299 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused teenis ettevõte 2023. aastal 1750 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 1750 € |
| 2022 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 3995 € |
| 2019 | Mujal liigitamata veondust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 120 561 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 1750 € | 0,00 € | 0,00 € | 3995 € | 120 561 € |
| Ärikasum enne makse | −175 € | −1547 € | −3924 € | −8986 € | −1081 € | 1300 € | 107 703 € |
| Aruandeaasta kasum | −3255 € | −8172 € | −3924 € | −8986 € | −1081 € | −6608 € | 107 703 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 306 211 € | 320 593 € | 354 743 € | 370 064 € | 382 268 € | 383 142 € | 422 715 € |
| sh käibevarad | 306 211 € | 320 593 € | 354 743 € | 370 064 € | 382 268 € | 383 142 € | 422 715 € |
| sh raha | 6038 € | 20 593 € | 53 322 € | 69 951 € | 80 799 € | 81 884 € | 121 519 € |
| Omakapital | 303 840 € | 318 015 € | 353 742 € | 357 666 € | 381 690 € | 382 771 € | 421 380 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2371 € | 2578 € | 1001 € | 12 398 € | 578 € | 371 € | 1335 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 99,2 % | 99,7 % | 96,6 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | −224,2 % | — | — | −165,4 % | 89,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.