Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14259919

Chandelier Group OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14259919
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2024440 744 €
  • KMKR numberEE102040298

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 15.05.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.05.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Chandelier Group OÜ
Registrikood
14259919
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.05.2017
KMKR number
EE102040298
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.05 — 30.04
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Oblika tee 73
Aadress kehtib alates
08.02.2018

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Gerli Taniloo-Sunduk100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Gerli Taniloo-SundukJuhatuse liige15.05.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Gerli Taniloo-Sundukotsene osalus19.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu440 744 €+20
Müügitulu muutus470 839 € → 440 744 €-1,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
82301Konverentside ja messide korraldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €118 tuh €235 tuh €353 tuh €471 tuh €2019202020212022470 839 €2023440 744 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Konverentside ja messide korraldamine teenis ettevõte 2024. aastal 440 744 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2025440 744 €
2023Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008470 839 €
2022Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008328 459 €
2021Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 2008129 138 €
2020Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 200815 915 €
2019Konverentside ja messide korraldamine EMTAK 200845 700 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018201920202021202212023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu440 744 €470 839 €328 459 €129 138 €15 915 €45 700 €
Ärikasum35 688 €16 992 €10 337 €820 €−1009 €3908 €
Kasum enne tulumaksustamist34 448 €15 389 €9597 €820 €−1009 €3908 €
Aruandeaasta kasum34 448 €15 389 €9597 €820 €−1009 €3908 €
Tööjõukulud12 359 €10 950 €8342 €
Põhivarade kulum6188 €4834 €3302 €276 €
Varad kokku111 542 €93 261 €71 492 €8182 €1916 €3190 €
sh käibevarad51 527 €28 059 €32 580 €6268 €1916 €3190 €
sh põhivarad60 015 €65 202 €38 912 €1914 €
sh raha41 836 €24 822 €21 745 €4805 €
Omakapital62 169 €27 721 €12 333 €2736 €1916 €2925 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum27 721 €12 332 €2736 €1916 €2925 €−983 €
Lühiajalised kohustised31 837 €44 497 €34 440 €5446 €0,00 €265 €
Pikaajalised kohustised17 536 €21 043 €24 719 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111000
Ärikasum enne kulumit41 876 €21 826 €13 639 €1096 €
Aruanne esitatud19.10.202502.10.202403.10.202303.10.202206.10.202109.10.2020
Omakapitali osakaal varadest55,7 %29,7 %17,3 %33,4 %100,0 %91,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust7,8 %3,3 %2,9 %0,6 %−6,3 %8,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang