Registrikaart · Äriregistri kanne 14260816
makimaki OÜ
- Registrikood14260816
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20261
- Müügitulu 2025130 258 €
- KMKR numberEE101973586
- Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- makimaki OÜ
- Registrikood
- 14260816
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.05.2017
- KMKR number
- EE101973586
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 15.05 — 14.05
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 10
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Erwann Jean-Marie Cleudic | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Erwann Jean-Marie Cleudic | Juhatuse liige | 16.05.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Erwann Cleudic | otsene osalus | 31.08.2018 |
| Erwann Jean-Marie Cleudic | otsene osalus | 01.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 130 258 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 174 928 € → 130 258 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 93199 | Mujal liigitamata sporditegevus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 130 188 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 130 188 € |
| 2025 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2025 | 70,00 € |
| 2024 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025 | 174 928 € |
| 2023 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 251 986 € |
| 2022 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 248 544 € |
| 2021 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 235 240 € |
| 2020 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 206 090 € |
| 2019 | Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2008 | 104 180 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 130 258 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 130 188 € |
| Tansaania | 70,00 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2026 | 1 |
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 130 258 € | 174 928 € | 251 986 € | 248 544 € | 235 240 € | 206 090 € | 104 180 € |
| Ärikasum | 49 375 € | 79 606 € | 118 412 € | 149 021 € | 152 165 € | 102 517 € | 44 810 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 116 814 € | 81 093 € | 77 222 € | 152 032 € | 133 043 € | 114 546 € | 44 674 € |
| Aruandeaasta kasum | 108 353 € | 76 209 € | 77 222 € | 152 032 € | 119 449 € | 114 546 € | 44 674 € |
| Tööjõukulud | 37 737 € | 28 000 € | 42 000 € | 51 000 € | 49 000 € | 47 000 € | 11 000 € |
| Põhivarade kulum | 682 € | 682 € | 682 € | 121 € | — | — | — |
| Varad kokku | 516 636 € | 437 411 € | 393 811 € | 317 404 € | 188 421 € | 117 046 € | 48 287 € |
| sh käibevarad | 515 394 € | 435 488 € | 391 206 € | 314 118 € | 188 421 € | 117 046 € | 48 287 € |
| sh põhivarad | 1242 € | 1923 € | 2605 € | 3286 € | — | — | — |
| sh raha | 91 562 € | 189 648 € | 234 691 € | 122 207 € | 21 805 € | 32 932 € | 40 692 € |
| Omakapital | 515 645 € | 437 411 € | 393 302 € | 316 080 € | 164 048 € | 117 046 € | 47 175 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 404 542 € | 358 452 € | 313 330 € | 161 298 € | 42 099 € | 0,00 € | 1,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 991 € | 0,00 € | 509 € | 1324 € | 24 373 € | 0,00 € | 1112 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 50 057 € | 80 288 € | 119 094 € | 149 142 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 17.07.2026 | 25.08.2025 | 02.08.2024 | 21.08.2023 | 01.09.2022 | 12.01.2022 | 10.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 100,0 % | 99,9 % | 99,6 % | 87,1 % | 100,0 % | 97,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 83,2 % | 43,6 % | 30,6 % | 61,2 % | 50,8 % | 55,6 % | 42,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.