Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14263855

Support Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14263855
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202110 800 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 175 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

33/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 22.05.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.05.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Support Solutions OÜ
Registrikood
14263855
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.05.2017
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Laki tn 30
Aadress kehtib alates
20.05.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Julija Geta100 % · 2500 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Julija GetaJuhatuse liige07.06.2018

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Julija Getaotsene osalus22.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 33 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu10 800 €+5,1
Müügitulu muutus237 797 € → 10 800 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33151Laevade ja paatide remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €59 tuh €119 tuh €178 tuh €238 tuh €2019237 797 €202010 800 €2021
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2021. aastal 10 800 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2021Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 200810 800 €
2020Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008237 797 €
2019Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 200847 547 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0235620172018620192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20206
20196
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €10 800 €237 797 €47 547 €
Ärikasum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €995 €704 €5185 €
Kasum enne tulumaksustamist0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €995 €704 €5185 €
Aruandeaasta kasum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €995 €704 €5185 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €40 659 €10 178 €
Varad kokku12 556 €12 556 €12 556 €12 556 €65 306 €14 316 €28 393 €
sh käibevarad12 556 €12 556 €12 556 €12 556 €65 306 €14 316 €28 393 €
sh raha12 556 €12 556 €0,00 €7211 €7221 €11 923 €
Omakapital12 556 €12 556 €12 556 €12 556 €15 306 €14 311 €18 607 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum12 556 €12 556 €0,00 €12 556 €11 561 €10 857 €10 672 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €50 000 €5,00 €9786 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000066
Aruanne esitatud20.04.202603.06.202503.07.202406.06.202326.08.202201.06.202218.05.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %23,4 %100,0 %65,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust9,2 %0,3 %10,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang