Registrikaart · Äriregistri kanne 14267089
PolEst Distribution OÜ
- Registrikood14267089
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20233 618 801 €
- KMKR numberEE101975555
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- PolEst Distribution OÜ
- Registrikood
- 14267089
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.05.2017
- KMKR number
- EE101975555
- Aadress
- —
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 3 618 801 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 355 524 € → 3 618 801 € | -5,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2023. aastal 3 618 801 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 3 618 801 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 4 355 524 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 4 018 132 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 4 594 071 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 3 907 214 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 3 618 801 € | 4 355 524 € | 4 018 132 € | 4 594 071 € | 3 907 214 € |
| Ärikasum enne makse | −2172 € | 12 751 € | 103 577 € | −59 208 € | 186 989 € | 291 063 € |
| Aruandeaasta kasum | −2172 € | 12 751 € | 103 577 € | −59 208 € | 186 989 € | 291 063 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3990 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 634 072 € | 636 244 € | 699 207 € | 793 962 € | 640 938 € | 633 585 € |
| sh käibevarad | 634 072 € | 636 244 € | 699 207 € | 793 962 € | 640 938 € | 633 585 € |
| sh raha | 73 494 € | 73 494 € | 109 956 € | 18 470 € | 20 251 € | 19 005 € |
| Omakapital | 485 320 € | 487 492 € | 474 741 € | 371 164 € | 430 371 € | 243 383 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 148 752 € | 148 752 € | 224 466 € | 422 798 € | 210 567 € | 390 202 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 76,6 % | 67,9 % | 46,7 % | 67,1 % | 38,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 0,4 % | 2,4 % | -1,5 % | 4,1 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.