Registrikaart · Äriregistri kanne 14268025
Sarapuu Capital OÜ
- Registrikood14268025
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025424 457 €
- KMKR numberEE101975319
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Sarapuu Capital OÜ
- Registrikood
- 14268025
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2017
- KMKR number
- EE101975319
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sammu tn 6a-29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 424 457 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 413 384 € → 424 457 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255650605
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 02101 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | |
| 55204 | Külaliskorterid | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | |
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 232 943 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 232 943 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 102 904 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 47 455 € |
| 2025 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 40 109 € |
| 2025 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 1046 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 217 493 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 110 254 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 42 349 € |
| 2024 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 41 992 € |
| 2024 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2025 | 1296 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 173 080 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 81 246 € |
| 2023 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 48 157 € |
| 2023 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 10 010 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 6665 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2900 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 321 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 179 104 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 78 469 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 31 570 € |
| 2022 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 25 025 € |
| 2022 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 12 287 € |
| 2022 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 11 008 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 300 168 € |
| 2021 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 66 645 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 55 900 € |
| 2021 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 7771 € |
| 2021 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 597 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 172 659 € |
| 2020 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 75 600 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 63 981 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 6667 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 147 786 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 48 625 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 453 565 € | 413 384 € | 322 379 € | 337 463 € | 431 081 € | 318 907 € | 196 411 € |
| Ärikasum enne makse | 403 582 € | 126 701 € | 81 970 € | 296 700 € | 804 271 € | 266 959 € | 162 956 € |
| Aruandeaasta kasum | 403 582 € | 126 701 € | 81 970 € | 296 700 € | 804 271 € | 266 959 € | 162 956 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 29 792 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 5 383 261 € | 4 874 171 € | 4 542 284 € | 4 304 169 € | 2 770 430 € | 1 590 982 € | 817 080 € |
| sh käibevarad | 20 218 € | 127 787 € | 77 736 € | 31 547 € | 304 875 € | 27 887 € | 15 169 € |
| sh raha | 1179 € | 8218 € | 327 € | 320 € | 135 999 € | 4814 € | 13 081 € |
| Omakapital | 2 287 514 € | 2 075 353 € | 1 948 652 € | 1 984 406 € | 1 687 706 € | 552 974 € | 283 515 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 165 652 € | 112 000 € | 85 037 € | 172 802 € | 123 537 € | 63 346 € | 42 703 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 930 095 € | 2 686 818 € | 2 508 595 € | 2 146 961 € | 959 187 € | 974 662 € | 490 862 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,5 % | 42,6 % | 42,9 % | 46,1 % | 60,9 % | 34,8 % | 34,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 89,0 % | 30,6 % | 25,4 % | 87,9 % | 186,6 % | 83,7 % | 83,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.