Registrikaart · Äriregistri kanne 14268137
Nordic Synergy OÜ
- Registrikood14268137
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025953 999 €
- KMKR numberEE101976965
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Nordic Synergy OÜ
- Registrikood
- 14268137
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.05.2017
- KMKR number
- EE101976965
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Väike-Sepa tee 4-4
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rustam Kerimhanov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rustam Kerimhanov | Juhatuse liige | 29.05.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rustam Kerimhanov | otsene osalus | 04.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 84 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 953 999 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 264 487 € → 953 999 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258666641
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 953 999 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 953 999 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 264 487 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 449 515 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 283 795 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 63 580 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 48 685 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 21 004 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.05.2020 |
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 18.10.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2023)
Majandusaasta aruandedKogu 449 515 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 449 515 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 6 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 953 999 € | 264 487 € | 449 515 € | 283 795 € | 63 580 € | 48 685 € | 21 004 € |
| Ärikasum | 410 840 € | −1393 € | 35 229 € | 1431 € | 1724 € | 168 € | 7755 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 410 397 € | −1383 € | 35 242 € | 1432 € | 1725 € | 247 € | 7755 € |
| Aruandeaasta kasum | 410 397 € | −1383 € | 35 242 € | 1432 € | 1725 € | 247 € | 7755 € |
| Tööjõukulud | 90 161 € | 103 172 € | 103 725 € | 22 734 € | 12 425 € | 1311 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 438 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 531 038 € | 79 287 € | 82 691 € | 56 945 € | 20 741 € | 15 613 € | 14 199 € |
| sh käibevarad | 531 038 € | 79 287 € | 82 691 € | 55 193 € | 20 741 € | 15 613 € | 14 199 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1752 € | — | — | — |
| sh raha | 528 855 € | 56 568 € | 81 631 € | 27 407 € | — | — | — |
| Omakapital | 461 859 € | 51 462 € | 52 845 € | 17 603 € | 16 171 € | 11 946 € | 14 199 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 48 962 € | 50 345 € | 15 103 € | 13 671 € | 11 946 € | 11 699 € | 3945 € |
| Lühiajalised kohustised | 69 179 € | 27 825 € | 29 846 € | 39 342 € | 4570 € | 3667 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 6 | 6 | 3 | 2 | 2 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 410 840 € | −1393 € | 35 667 € | — | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 17.06.2026 | 12.06.2025 | 13.03.2024 | 07.07.2023 | 10.05.2022 | 26.04.2021 | 02.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,0 % | 64,9 % | 63,9 % | 30,9 % | 78,0 % | 76,5 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 43,0 % | −0,5 % | 7,8 % | 0,5 % | 2,7 % | 0,5 % | 36,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.