Registrikaart · Äriregistri kanne 14270424
OÜ Keila Apartments
- Registrikood14270424
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025389 870 €
- KMKR numberEE102015100
- Sellel aadressil on registreeritud 91 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 01.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- OÜ Keila Apartments
- Registrikood
- 14270424
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.06.2017
- KMKR number
- EE102015100
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 7
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sten Tikk | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sten Tikk | Juhatuse liige | 01.06.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sten Tikk | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 389 870 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | 381 468 € → 389 870 € | +0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725053649
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 389 870 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 389 870 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 381 468 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 403 963 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 398 474 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 346 042 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 315 936 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 346 227 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 389 870 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 389 870 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (9 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 389 870 € | 381 468 € | 403 963 € | 398 474 € | 346 042 € | 315 936 € | 346 227 € |
| Ärikasum | 1 942 951 € | 845 205 € | 478 888 € | 224 940 € | 663 493 € | 239 025 € | 216 295 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 900 890 € | 786 967 € | 419 348 € | 154 659 € | 587 568 € | 197 880 € | 163 614 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 900 890 € | 786 967 € | 419 348 € | 154 659 € | 587 568 € | 197 880 € | 163 614 € |
| Tööjõukulud | 31 229 € | 31 229 € | 26 024 € | 16 656 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 5144 € | 2953 € | 2458 € | 1575 € | 196 € | 175 € | — |
| Varad kokku | 8 304 128 € | 4 888 815 € | 4 269 129 € | 4 020 385 € | 4 034 140 € | 4 024 658 € | 3 974 295 € |
| sh käibevarad | 678 827 € | 652 954 € | 648 065 € | 654 450 € | 521 471 € | 125 349 € | 80 561 € |
| sh põhivarad | 7 625 301 € | 4 235 861 € | 3 621 064 € | 3 365 935 € | 3 512 669 € | 3 899 309 € | 3 893 734 € |
| sh raha | 7227 € | 14 925 € | 25 472 € | 23 322 € | 33 917 € | 23 279 € | 9752 € |
| Omakapital | 5 579 124 € | 3 685 066 € | 2 898 099 € | 2 478 751 € | 2 324 092 € | 1 736 524 € | 1 538 644 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3 678 234 € | 2 898 099 € | 2 478 751 € | 2 324 092 € | 1 736 524 € | 1 538 644 € | 1 375 030 € |
| Lühiajalised kohustised | 162 561 € | 274 690 € | 252 008 € | 286 718 € | 266 666 € | 452 736 € | 400 679 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 562 443 € | 929 059 € | 1 119 022 € | 1 254 916 € | 1 443 382 € | 1 835 398 € | 2 034 972 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 1 948 095 € | 848 158 € | 481 346 € | 226 515 € | 663 689 € | 239 200 € | — |
| Aruanne esitatud | 23.09.2026 | 09.05.2025 | 01.04.2024 | 16.05.2023 | 30.06.2022 | 07.12.2021 | 26.08.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,2 % | 75,4 % | 67,9 % | 61,7 % | 57,6 % | 43,1 % | 38,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 487,6 % | 206,3 % | 103,8 % | 38,8 % | 169,8 % | 62,6 % | 47,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.