Registrikaart · Äriregistri kanne 14270536
Kirova Storm OÜ
- Registrikood14270536
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20245
- Müügitulu 2024415 672 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7584 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 128 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kirova Storm OÜ
- Registrikood
- 14270536
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.06.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 19 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7
- Aadress kehtib alates
- 27.02.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| City Advisory 17 LLC | 100 % · 19 000 € | Ainuomand | 27.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peters Lumaz | Muul viisil kontroll või mõju (lepingulised, perekondlikud vm suhted) | 28.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 415 672 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 357 550 € → 415 672 € | +4,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 7584 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2024. aastal 415 672 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 415 672 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 357 550 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 292 437 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 101 712 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 70 511 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 95 237 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Taksoveo tegevusluba Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.09.2017 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 93 565 € ehk 23 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 322 107 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 93 565 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 415 672 € | 357 550 € | 292 437 € | 101 712 € | 70 511 € | 95 237 € |
| Ärikasum | −16 009 € | −2297 € | 62 126 € | 10 971 € | 7095 € | 586 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −26 800 € | −10 704 € | 62 129 € | 10 971 € | 7095 € | 571 € |
| Aruandeaasta kasum | −26 800 € | −10 704 € | 62 129 € | 10 971 € | 7095 € | 571 € |
| Tööjõukulud | 66 449 € | 53 043 € | 30 489 € | 14 970 € | 12 544 € | 14 131 € |
| Põhivarade kulum | 44 718 € | 37 093 € | 10 866 € | 5406 € | 4922 € | 5418 € |
| Varad kokku | 186 428 € | 250 503 € | 184 284 € | 33 328 € | 22 276 € | 21 594 € |
| sh käibevarad | 52 497 € | 69 755 € | 75 743 € | 21 021 € | 12 368 € | 6764 € |
| sh põhivarad | 133 931 € | 180 748 € | 108 541 € | 12 307 € | 9908 € | 14 830 € |
| sh raha | 8165 € | 35 436 € | 29 921 € | 9990 € | 5561 € | 210 € |
| Omakapital | 51 854 € | 78 654 € | 89 357 € | 27 228 € | 16 257 € | 9162 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 19 000 € | 19 000 € | 19 000 € | 19 000 € | 19 000 € | 19 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 59 654 € | 70 358 € | 8228 € | −2743 € | −9838 € | −10 409 € |
| Lühiajalised kohustised | 134 574 € | 171 849 € | 94 927 € | 6100 € | 6019 € | 12 432 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 28 709 € | 34 796 € | 72 992 € | 16 377 € | 12 017 € | 6004 € |
| Aruanne esitatud | 30.07.2025 | 24.06.2024 | 16.05.2023 | 21.06.2022 | 01.07.2021 | 04.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,8 % | 31,4 % | 48,5 % | 81,7 % | 73,0 % | 42,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,4 % | −3,0 % | 21,2 % | 10,8 % | 10,1 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 7584 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.