Turundusinfo

Wart Management OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 46 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood14271240
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025488 850 €
  • KMKR numberEE102712791

Üldandmed

Ärinimi
Wart Management OÜ
Registrikood
14271240
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.06.2017
KMKR number
EE102712791
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 41a

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

48/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu488 850 €+20
Müügitulu muutus1 402 300 € → 488 850 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
46711Mootorsõidukite hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2024: 1 402 300 €1 402 300 €2025: 488 850 €488 850 €20242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 488 850 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2025488 850 €
2024Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 20251 402 300 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2017: 002018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 00201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu488 850 €1 402 300 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Ärikasum enne makse39 346 €21 999 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum39 346 €21 999 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku202 625 €164 772 €2612 €2612 €2612 €2612 €2612 €
sh käibevarad202 625 €164 772 €2612 €2612 €2612 €2612 €2612 €
sh raha11 552 €20 149 €
Omakapital63 957 €24 611 €2612 €2612 €2612 €2612 €2612 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised138 668 €140 161 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest31,6 %14,9 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,0 %1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang