Registrikaart · Äriregistri kanne 14279193
Boat Sales and Service OÜ
- Registrikood14279193
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202460 136 €
- KMKR numberEE102031579
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Boat Sales and Service OÜ
- Registrikood
- 14279193
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.06.2017
- KMKR number
- EE102031579
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Roseni tn 12-128
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 60 136 € | +12 | |
| Müügitulu muutus | 40 000 € → 60 136 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+358403564752
- Veebilehtnordyachts.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 60 136 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 60 136 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 40 000 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 1 724 324 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 129 803 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 557 125 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 22 814 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 10 103 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 1482 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 60 136 € | 40 000 € | 1 724 324 € | 129 803 € | 557 125 € | 34 399 € |
| Ärikasum enne makse | 10 604 € | −6609 € | 5373 € | 268 € | −29,00 € | 19 139 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 604 € | −6609 € | 5373 € | 268 € | −29,00 € | 19 139 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 6286 € | 11 232 € | 7448 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 75 884 € | 68 411 € | 76 247 € | 76 277 € | 86 577 € | 66 841 € |
| sh käibevarad | 75 884 € | 68 411 € | 75 808 € | 75 969 € | 86 577 € | 66 841 € |
| sh raha | 9360 € | 1872 € | 3808 € | 127 € | 8087 € | 2392 € |
| Omakapital | 68 893 € | 58 289 € | 64 898 € | 59 775 € | 59 257 € | 59 286 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6991 € | 10 122 € | 11 349 € | 16 502 € | 27 320 € | 7555 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,8 % | 85,2 % | 85,1 % | 78,4 % | 68,4 % | 88,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 17,6 % | −16,5 % | 0,3 % | 0,2 % | −0,0 % | 55,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.