Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14284076

A.R.Vent OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14284076
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202527 009 €
  • KMKR numberEE102008858

Usaldusväärsuse indeks

44/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 28.06.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.06.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
A.R.Vent OÜ
Registrikood
14284076
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.06.2017
KMKR number
EE102008858
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Spordi tn 20-27

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu27 009 €+8,8
Müügitulu muutus40 000 € → 27 009 €-9,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €17 tuh €33 tuh €50 tuh €67 tuh €2019: 66 607 €66 607 €20192020: 49 257 €20202021: 42 675 €20212022: 65 422 €20222023: 52 433 €20232024: 40 000 €20242025: 27 009 €27 009 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 27 009 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 202527 009 €
2024Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 202540 000 €
2023Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200852 433 €
2022Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200865 422 €
2021Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200842 675 €
2020Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200849 257 €
2019Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200866 607 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232017: 220172018: 3320182019: 220192020: 220202021: 120212022: 120222023: 120232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20231
20221
20211
20202
20192
20183
20172

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu27 009 €40 000 €52 433 €65 422 €42 675 €49 257 €66 607 €
Ärikasum enne makse3997 €−77 975 €10 593 €10 747 €11 749 €14 679 €19 067 €
Aruandeaasta kasum3997 €−77 975 €10 593 €10 747 €11 749 €14 679 €19 067 €
Tööjõukulud10 480 €11 719 €8800 €18 001 €9993 €16 997 €28 284 €
Varad kokku24 318 €27 942 €104 668 €93 798 €80 374 €72 348 €55 919 €
sh käibevarad20 138 €21 781 €96 314 €83 705 €77 249 €68 694 €51 319 €
sh raha19 788 €21 679 €96 314 €8090 €8601 €
Omakapital20 720 €16 723 €94 715 €84 830 €74 083 €63 274 €48 595 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised3598 €11 219 €6720 €8968 €6291 €8870 €4080 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €3233 €0,00 €0,00 €204 €3244 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2211122
Omakapitali osakaal varadest85,2 %59,8 %90,5 %90,4 %92,2 %87,5 %86,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust14,8 %-194,9 %20,2 %16,4 %27,5 %29,8 %28,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang