Registrikaart · Äriregistri kanne 14285319
Übernord OÜ
- Registrikood14285319
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025667 306 €
- KMKR numberEE102067019
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Übernord OÜ
- Registrikood
- 14285319
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.06.2017
- KMKR number
- EE102067019
- Osa- või aktsiakapital
- 2508 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Merikotka tn 19
- Aadress kehtib alates
- 19.03.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Gemo Pihel | 100 % · 2508 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Gemo Pihel | Juhatuse liige | 23.04.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Gemo Pihel | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 667 306 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 779 619 € → 667 306 € | -4,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725640650
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
| 55203 | Puhkekülad ja puhkelaagrid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 625 390 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 625 390 € |
| 2025 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2025 | 41 916 € |
| 2024 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 523 587 € |
| 2024 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2025 | 256 032 € |
| 2023 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 150 457 € |
| 2022 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 117 975 € |
| 2021 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 10 787 € |
| 2020 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 5550 € |
| 2019 | Puhkekülad ja puhkelaagrid EMTAK 2008 | 35 388 € |
| 2019 | Lõbustus- ja teemaparkide tegevus EMTAK 2008 | 32 326 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Jaekaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.06.2019 |
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 10.06.2019 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 667 306 € | 779 619 € | 150 457 € | 117 975 € | 10 787 € | 5550 € | 67 714 € |
| Ärikasum | 24 757 € | −11 263 € | −3453 € | 90 013 € | 111 435 € | 693 € | 24 833 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 6179 € | 9876 € | 16 887 € | 102 317 € | 109 392 € | 454 € | 21 757 € |
| Aruandeaasta kasum | 6179 € | 9876 € | 16 887 € | 102 317 € | 109 392 € | 454 € | 21 757 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 318 € | 3867 € | 0,00 € | 807 € | 0,00 € | 4184 € |
| Põhivarade kulum | 2895 € | 1772 € | 1265 € | 2285 € | 1965 € | 1935 € | 5394 € |
| Varad kokku | 306 680 € | 421 680 € | 326 360 € | 297 327 € | 269 602 € | 171 258 € | 149 497 € |
| sh käibevarad | 288 115 € | 415 296 € | 314 441 € | 290 230 € | 6722 € | 28 077 € | 20 340 € |
| sh põhivarad | 18 565 € | 6384 € | 11 919 € | 7097 € | 262 880 € | 143 181 € | 129 157 € |
| sh raha | 179 813 € | 1345 € | 891 € | 45,00 € | 1505 € | 25 977 € | 19 537 € |
| Omakapital | 284 985 € | 278 806 € | 268 930 € | 252 043 € | 149 726 € | 40 334 € | 39 880 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € | 2508 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 273 798 € | 263 922 € | 247 035 € | 147 218 € | 37 826 € | 37 372 € | 15 615 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 695 € | 142 874 € | 57 430 € | 45 284 € | 43 906 € | 45 244 € | 47 293 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 75 970 € | 85 680 € | 62 324 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 27 652 € | −9491 € | −2188 € | 92 298 € | 113 400 € | 2628 € | 30 227 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 27.06.2025 | 28.06.2024 | 31.08.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 10.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,9 % | 66,1 % | 82,4 % | 84,8 % | 55,5 % | 23,6 % | 26,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,9 % | 1,3 % | 11,2 % | 86,7 % | 1014,1 % | 8,2 % | 32,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.