Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14285779

ARC SMR OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14285779
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025221 978 €
  • KMKR numberEE102022135

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 30.06.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 30.06.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
ARC SMR OÜ
Registrikood
14285779
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
30.06.2017
KMKR number
EE102022135
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Olevi põik 14

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu221 978 €+17,2
Müügitulu muutus455 658 € → 221 978 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
33151Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €117 tuh €235 tuh €352 tuh €470 tuh €2019469 714 €20202021202220232024221 978 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 221 978 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025221 978 €
2024Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025455 658 €
2023Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008198 513 €
2022Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008160 719 €
2021Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 200886 141 €
2020Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008469 714 €
2019Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008453 240 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0122320172018201932020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20231
20222
20212
20203
20192
20182
20171

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu221 978 €455 658 €198 513 €160 719 €86 141 €469 714 €453 240 €
Ärikasum enne makse67 504 €123 268 €33 829 €27 605 €−150 426 €160 298 €41 114 €
Aruandeaasta kasum41 145 €117 843 €27 775 €22 757 €−151 476 €150 298 €39 854 €
Tööjõukulud0,00 €271 €870 €36 624 €16 757 €48 952 €50 112 €
Varad kokku226 945 €181 184 €115 207 €116 674 €97 377 €253 802 €139 289 €
sh käibevarad109 919 €157 174 €46 002 €89 259 €65 773 €204 959 €76 032 €
sh raha10 349 €26 612 €26 165 €13 548 €15 218 €
Omakapital71 127 €127 391 €36 703 €33 031 €41 878 €199 806 €89 506 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €2508 €
Lühiajalised kohustised78 321 €53 793 €74 262 €75 279 €43 594 €31 716 €19 824 €
Pikaajalised kohustised77 497 €0,00 €4242 €8364 €11 905 €22 280 €29 959 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0112232
Omakapitali osakaal varadest31,3 %70,3 %31,9 %28,3 %43,0 %78,7 %64,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust18,5 %25,9 %14,0 %14,2 %−175,8 %32,0 %8,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang