Turundusinfo

Growth Hackers OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14288192
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20249617 €

Üldandmed

Ärinimi
Growth Hackers OÜ
Registrikood
14288192
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.07.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vesilennuki tn 20-113

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu9617 €+4,7
Müügitulu muutus3090 € → 9617 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
73111Reklaamiagentuuride tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 12 155 €2020: 15 332 €15 332 €2021: 11 020 €2022: 9959 €2023: 3090 €2024: 9617 €9617 €201920202021202220232024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaamiagentuuride tegevus teenis ettevõte 2024. aastal 9617 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 20259617 €
2023Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 20083090 €
2022Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 20089959 €
2021Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 200811 020 €
2020Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 200815 332 €
2019Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 200812 155 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2017: 002018: 02019: 02020: 02021: 02022: 02023: 02024: 02025: 00201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €9617 €3090 €9959 €11 020 €15 332 €12 155 €
Ärikasum enne makse0,00 €8408 €2276 €1522 €268 €15 332 €8504 €
Aruandeaasta kasum0,00 €8408 €2276 €1522 €268 €15 332 €8504 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku82 355 €82 355 €71 447 €69 171 €67 649 €67 381 €52 049 €
sh käibevarad82 355 €82 355 €71 447 €69 171 €67 649 €67 381 €52 049 €
sh raha82 355 €82 355 €
Omakapital82 355 €82 355 €71 447 €69 171 €67 649 €67 381 €52 049 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust87,4 %73,7 %15,3 %2,4 %100,0 %70,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang