Registrikaart · Äriregistri kanne 14289369
Pointship OÜ
- Registrikood14289369
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20242
- Müügitulu 2024172 436 €
- KMKR numberEE102513000
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pointship OÜ
- Registrikood
- 14289369
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.07.2017
- KMKR number
- EE102513000
- Osa- või aktsiakapital
- 110 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 25-16
- Aadress kehtib alates
- 31.10.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Derya Karakus | 100 % · 110 000 € | Ainuomand | 16.02.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Derya Karakus | Juhatuse liige | 23.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Derya Karakus | otsene osalus | 03.03.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 172 436 € | +16,2 | |
| Müügitulu muutus | 216 359 € → 172 436 € | -6,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2024. aastal 172 436 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 172 436 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 216 359 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 281 820 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 70 127 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2812 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 172 436 € | 216 359 € | 281 820 € | 70 127 € | 2812 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −19 166 € | −160 425 € | −63 641 € | −5411 € | −7057 € | −18 766 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −19 599 € | −160 777 € | −63 635 € | −5407 € | −7052 € | −18 766 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 599 € | −160 777 € | −63 635 € | −5407 € | −7052 € | −18 766 € |
| Tööjõukulud | 40 669 € | 187 595 € | 113 998 € | 25 000 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 15 111 € | 3550 € | 3550 € | 3550 € | 3550 € | — |
| Varad kokku | 230 904 € | 229 770 € | 101 579 € | 61 204 € | 91 003 € | 72,00 € |
| sh käibevarad | 93 705 € | 89 459 € | 76 636 € | 32 804 € | 59 053 € | 72,00 € |
| sh põhivarad | 137 199 € | 140 311 € | 24 943 € | 28 400 € | 31 950 € | — |
| sh raha | 54 334 € | 85 228 € | 76 636 € | 32 804 € | — | — |
| Omakapital | 56 026 € | 73 792 € | −3431 € | 60 204 € | 65 611 € | −25 320 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 110 000 € | 110 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 100 000 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −264 208 € | −103 431 € | −39 796 € | −34 389 € | −18 766 € | −6554 € |
| Lühiajalised kohustised | 174 878 € | 155 978 € | 104 010 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 1000 € | 1000 € | 25 392 € | 25 392 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −4055 € | −156 875 € | −60 091 € | −1861 € | −3507 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 27.06.2024 | 01.07.2023 | 01.07.2022 | 06.08.2021 | 16.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,3 % | 32,1 % | −3,4 % | 98,4 % | 72,1 % | −35 166,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −11,4 % | −74,3 % | −22,6 % | −7,7 % | −250,8 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.