Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 01.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14293572

RVMAB GRUPPEN OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood14293572
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202576 335 €
  • KMKR numberEE101988270
  • Sellel aadressil on registreeritud 137 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 01.11.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

45/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
201720192021202320252026Asutatud 12.07.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.07.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
RVMAB GRUPPEN OÜ
Registrikood
14293572
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.07.2017
KMKR number
EE101988270
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 7
Aadress kehtib alates
08.01.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Roman Malinkin100 % · 2500 €Ainuomand07.11.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Viktoria TšepikovaJuhatuse liige12.07.2017
Roman MalinkinJuhatuse liige10.11.2023

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Roman Malinkinkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige10.11.2023

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu76 335 €+13
Müügitulu muutus122 463 € → 76 335 €-11,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €44 tuh €88 tuh €132 tuh €176 tuh €176 003 €20192020202120222023202476 335 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 76 335 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202576 335 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025122 463 €
2023Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200856 029 €
2022Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008104 185 €
2021Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 200858 490 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200831 054 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008176 003 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 66 248 € ehk 87 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Müük Euroopa Liidu riikidele, muud66 248 €
Eesti10 087 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
03581020181020192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (8 aastat)
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20227
20212
20204
201910
20187

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu76 335 €122 463 €56 029 €104 185 €58 490 €31 054 €176 003 €
Ärikasum369 €2605 €−15 526 €11 925 €23 012 €−18 839 €54 686 €
Kasum enne tulumaksustamist145 €2131 €−16 377 €10 010 €23 013 €−18 906 €54 500 €
Aruandeaasta kasum145 €2131 €−16 377 €9085 €23 013 €−18 906 €54 500 €
Tööjõukulud13 634 €12 968 €11 205 €15 506 €5656 €10 684 €38 131 €
Varad kokku108 541 €109 843 €106 617 €120 730 €116 243 €92 336 €112 996 €
sh käibevarad108 541 €109 843 €106 617 €120 730 €116 243 €92 336 €112 996 €
sh raha9517 €8648 €4403 €18 856 €26 902 €10 477 €29 473 €
Omakapital106 494 €106 349 €104 218 €120 595 €115 210 €92 197 €111 103 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum103 849 €101 718 €118 095 €109 010 €89 697 €108 603 €54 103 €
Lühiajalised kohustised2047 €3494 €2399 €135 €1033 €139 €1893 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)11172410
Aruanne esitatud05.06.202616.05.202505.06.202413.06.202302.08.202205.04.202216.07.2020
Omakapitali osakaal varadest98,1 %96,8 %97,7 %99,9 %99,1 %99,8 %98,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,2 %1,7 %−29,2 %8,7 %39,3 %−60,9 %31,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 01.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang