Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14294459

P160 OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14294459
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 2025218 572 €
  • KMKR numberEE101988238
  • Sellel aadressil on registreeritud 38 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 13.07.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 13.07.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
P160 OÜ
Registrikood
14294459
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
13.07.2017
KMKR number
EE101988238
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 2-3b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu218 572 €+17,2
Müügitulu muutus226 392 € → 218 572 €-1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €63 tuh €125 tuh €188 tuh €251 tuh €2019: 250 792 €20192020: 172 130 €20202021: 200 092 €20212022: 214 751 €20222023: 250 939 €250 939 €20232024: 226 392 €20242025: 218 572 €218 572 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 218 572 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025218 572 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025226 392 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008250 939 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008214 751 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008200 092 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008172 130 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008250 792 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 0020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu218 572 €226 392 €250 939 €214 751 €200 092 €172 130 €250 792 €
Ärikasum enne makse32 290 €−206 688 €−149 485 €−167 101 €74 646 €−116 648 €32 374 €
Aruandeaasta kasum32 290 €−206 688 €−149 485 €−167 101 €74 646 €−116 648 €32 374 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 927 132 €1 888 130 €2 071 688 €2 137 574 €2 268 823 €2 214 431 €2 294 813 €
sh käibevarad146 374 €108 130 €91 688 €27 574 €78 823 €94 431 €64 813 €
sh raha138 139 €99 026 €78 610 €13 818 €65 114 €89 941 €53 937 €
Omakapital235 386 €203 096 €409 784 €−140 731 €26 370 €−48 276 €68 372 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised66 372 €115 974 €16 722 €1 488 051 €2 242 453 €258 620 €189 264 €
Pikaajalised kohustised1 625 374 €1 569 060 €1 645 182 €790 254 €0,00 €2 004 087 €2 037 177 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest12,2 %10,8 %19,8 %-6,6 %1,2 %-2,2 %3,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust14,8 %-91,3 %-59,6 %-77,8 %37,3 %-67,8 %12,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang