Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14295016

Advertis OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14295016
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202585 532 €
  • KMKR numberEE102712979

Usaldusväärsuse indeks

41/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 14.07.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 14.07.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Advertis OÜ
Registrikood
14295016
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.07.2017
KMKR number
EE102712979
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Juhkentali tn 8-23

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 41 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu85 532 €+13,4
Müügitulu muutus179 850 € → 85 532 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
58291Muu tarkvara kirjastaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €45 tuh €90 tuh €135 tuh €180 tuh €20192020202120222023179 850 €202485 532 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu tarkvara kirjastamine teenis ettevõte 2025. aastal 85 532 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 202585 532 €
2024Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 2025179 850 €
2023Muu tarkvara kirjastamine EMTAK 200814 986 €
2022Programmeerimine EMTAK 200818 055 €
2021Programmeerimine EMTAK 20085615 €
2020Programmeerimine EMTAK 200815 300 €
2019Programmeerimine EMTAK 2008130 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0011120172018201912020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20241
20230
20221
20210
20201
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu85 532 €179 850 €14 986 €18 055 €5615 €15 300 €130 €
Ärikasum enne makse70 321 €131 957 €10 642 €−2189 €4455 €12 715 €16,00 €
Aruandeaasta kasum59 321 €127 957 €10 642 €−2189 €4455 €12 715 €16,00 €
Tööjõukulud0,00 €26 242 €0,00 €15 160 €0,00 €1585 €0,00 €
Varad kokku161 544 €143 956 €25 339 €15 663 €17 852 €13 401 €2286 €
sh käibevarad149 551 €137 955 €25 339 €14 879 €17 068 €12 897 €286 €
sh raha138 770 €137 921 €25 339 €14 879 €17 068 €12 897 €
Omakapital159 715 €139 394 €25 337 €15 663 €17 852 €13 401 €2286 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1829 €4562 €2,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0101010
Omakapitali osakaal varadest98,9 %96,8 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust69,4 %71,1 %71,0 %−12,1 %79,3 %83,1 %12,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang