Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14296725

nisuma studio OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14296725
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20251058 €

Usaldusväärsuse indeks

28/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 18.07.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.07.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
nisuma studio OÜ
Registrikood
14296725
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.07.2017
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Pärnu linn, Paikuse alev, Pärnade pst 2b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 28 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu1058 €0
Müügitulu muutus4798 € → 1058 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1449 €2898 €4347 €5796 €2019: 323 €20192020: 1113 €20202021: 4805 €20212022: 5796 €5796 €20222023: 3616 €20232024: 4798 €20242025: 1058 €1058 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kirjalik ja suuline tõlge teenis ettevõte 2025. aastal 387 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2025387 €
2025Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused EMTAK 2025350 €
2025Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine EMTAK 2025321 €
2024Kodumajutused EMTAK 20252462 €
2024Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20251911 €
2024Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine EMTAK 2025425 €
2023Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20083312 €
2023Muude silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine, nt pulloverid, kampsunid jms tooted EMTAK 2008304 €
2022Külaliskorterid EMTAK 20083432 €
2022Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20081278 €
2022Muude silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine, nt pulloverid, kampsunid jms tooted EMTAK 20081086 €
2021Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20084805 €
2020Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 20081041 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 200872,00 €
2019Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008205 €
2019Kirjalik ja suuline tõlge EMTAK 2008118 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 1120182019: 120192020: 020202021: 020212022: 120222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20221
20210
20200
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1058 €4798 €3616 €5796 €4805 €1113 €323 €
Ärikasum enne makse−757 €3124 €2473 €−104 €2625 €1070 €294 €
Aruandeaasta kasum−757 €3124 €2473 €−104 €2625 €1070 €294 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €1638 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku11 234 €12 288 €9362 €6734 €7158 €4264 €3194 €
sh käibevarad10 529 €12 288 €9362 €6734 €7158 €4264 €3194 €
sh raha8029 €
Omakapital11 234 €11 991 €8867 €6394 €6497 €3873 €2803 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €297 €495 €340 €661 €391 €391 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0001001
Omakapitali osakaal varadest100,0 %97,6 %94,7 %95,0 %90,8 %90,8 %87,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust-71,6 %65,1 %68,4 %-1,8 %54,6 %96,1 %91,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang