Registrikaart · Äriregistri kanne 14301260
GRP EHITUS GROUP OÜ
- Registrikood14301260
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202565 683 €
- KMKR numberEE101991898
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- GRP EHITUS GROUP OÜ
- Registrikood
- 14301260
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.07.2017
- KMKR number
- EE101991898
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Narva linn, Kreenholmi tn 3-16
- Aadress kehtib alates
- 14.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Roman Gerassimov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Roman Gerassimov | Juhatuse liige | 26.07.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Roman Gerassimov | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 65 683 € | +12,4 | |
| Müügitulu muutus | 35 600 € → 65 683 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258113517
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 65 683 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 65 683 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 35 600 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 23 900 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 26 384 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 42 270 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 22 942 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 94 543 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 65 683 € | 35 600 € | 23 900 € | 26 384 € | 42 270 € | 22 942 € | 94 543 € |
| Ärikasum | 27 700 € | 22 243 € | 11 922 € | 14 632 € | 33 151 € | 2948 € | −24 764 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 700 € | 22 243 € | 11 922 € | 14 538 € | 32 837 € | 2948 € | −24 760 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 700 € | 22 243 € | 11 922 € | 14 538 € | 32 837 € | 2948 € | −24 760 € |
| Tööjõukulud | 10 884 € | 1580 € | 2156 € | 0,00 € | 96,00 € | 0,00 € | 17 887 € |
| Põhivarade kulum | 3623 € | 3572 € | 3633 € | 3739 € | 3775 € | 3753 € | 852 € |
| Varad kokku | 271 605 € | 232 115 € | 207 688 € | 195 550 € | 184 558 € | 165 145 € | 155 023 € |
| sh käibevarad | 257 163 € | 214 189 € | 186 878 € | 171 107 € | 156 376 € | 133 188 € | 119 638 € |
| sh põhivarad | 14 442 € | 17 926 € | 20 810 € | 24 443 € | 28 182 € | 31 957 € | 35 385 € |
| sh raha | 208 898 € | 176 710 € | 146 035 € | 130 125 € | — | 116 026 € | 107 847 € |
| Omakapital | 236 437 € | 208 737 € | 186 494 € | 174 572 € | 160 034 € | 127 197 € | 121 748 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 206 237 € | 183 994 € | 172 072 € | 157 534 € | 124 697 € | 121 749 € | 146 508 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 168 € | 23 378 € | 21 194 € | 16 225 € | 14 923 € | 18 745 € | 9613 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4753 € | 9601 € | 19 203 € | 23 662 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 31 323 € | 25 815 € | 15 555 € | 18 371 € | 36 926 € | 6701 € | −23 912 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.07.2025 | 23.10.2024 | 10.03.2024 | 10.03.2024 | 16.05.2022 | 03.02.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 89,9 % | 89,8 % | 89,3 % | 86,7 % | 77,0 % | 78,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 42,2 % | 62,5 % | 49,9 % | 55,1 % | 77,7 % | 12,8 % | −26,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.