Registrikaart · Äriregistri kanne 14302383
INTRENT OÜ
- Registrikood14302383
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025210 276 €
- KMKR numberEE102139374
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- INTRENT OÜ
- Registrikood
- 14302383
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.07.2017
- KMKR number
- EE102139374
- Aadress
- Harju maakond, Lääne-Harju vald, Valkse küla, Pähklioru tee 2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 210 276 € | +17 | |
| Müügitulu muutus | 249 401 € → 210 276 € | -4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37251910865
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 210 276 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 210 276 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 249 401 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 140 200 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 96 886 € |
| 2021 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 212 025 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 194 576 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 227 687 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 210 276 € | 249 401 € | 140 200 € | 96 886 € | 212 025 € | 194 576 € | 228 819 € |
| Ärikasum enne makse | −29 360 € | 29 620 € | 6380 € | −26 743 € | −23 305 € | 23 977 € | 38 619 € |
| Aruandeaasta kasum | −29 784 € | 29 620 € | 6380 € | −26 743 € | −23 305 € | 23 977 € | 38 619 € |
| Tööjõukulud | 31 414 € | 34 421 € | 22 901 € | 18 737 € | 24 983 € | 20 819 € | 18 737 € |
| Varad kokku | 23 408 € | 52 568 € | 22 067 € | 14 848 € | 42 514 € | 64 618 € | 44 920 € |
| sh käibevarad | 23 408 € | 52 568 € | 22 067 € | 14 848 € | 42 514 € | 64 618 € | 44 920 € |
| sh raha | 10 112 € | 16 051 € | 14 947 € | 14 848 € | 23 089 € | 30 358 € | 22 624 € |
| Omakapital | 17 263 € | 48 547 € | 18 927 € | 12 548 € | 39 291 € | 62 596 € | 38 619 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6145 € | 4021 € | 3140 € | 2300 € | 3223 € | 2022 € | 6301 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,7 % | 92,4 % | 85,8 % | 84,5 % | 92,4 % | 96,9 % | 86,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −14,2 % | 11,9 % | 4,6 % | −27,6 % | −11,0 % | 12,3 % | 16,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.