Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14307481

J.J Farmer OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14307481
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202538 936 €
  • KMKR numberEE101995551

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 07.08.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.08.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
J.J Farmer OÜ
Registrikood
14307481
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.08.2017
KMKR number
EE101995551
Aadress
Rapla maakond, Märjamaa vald, Tolli küla, Ojanurme

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu38 936 €+10,3
Müügitulu muutus15 189 € → 38 936 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01421Muu veislaste ja pühvlikasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €10 tuh €21 tuh €31 tuh €42 tuh €2019202041 710 €202120222023202438 936 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 38 936 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202538 936 €
2024Segapõllumajandus EMTAK 202515 189 €
2023Segapõllumajandus EMTAK 200829 242 €
2022Segapõllumajandus EMTAK 20089698 €
2021Segapõllumajandus EMTAK 200841 710 €
2020Segapõllumajandus EMTAK 200822 894 €
2019Segapõllumajandus EMTAK 200810 966 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001111201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu38 936 €15 189 €29 242 €9698 €41 710 €22 894 €10 966 €
Ärikasum enne makse52 297 €−1412 €−5338 €−12 612 €29 524 €51 450 €18 707 €
Aruandeaasta kasum52 297 €−1412 €−5338 €−12 612 €29 524 €51 450 €18 707 €
Tööjõukulud2293 €0,00 €0,00 €98,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku249 544 €159 527 €130 667 €137 128 €170 118 €177 629 €145 061 €
sh käibevarad72 371 €33 992 €28 290 €13 277 €18 863 €19 589 €16 656 €
sh raha52 672 €13 560 €13 523 €9517 €
Omakapital176 153 €123 856 €125 268 €130 608 €143 219 €113 695 €62 245 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised60 155 €35 671 €5399 €3658 €16 987 €6242 €32 816 €
Pikaajalised kohustised13 236 €0,00 €2862 €9912 €57 692 €50 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest70,6 %77,6 %95,9 %95,2 %84,2 %64,0 %42,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust134,3 %−9,3 %−18,3 %−130,0 %70,8 %224,7 %170,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang