Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14307898

HLME Solutions OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14307898
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 2025620 544 €
  • KMKR numberEE102102097

Usaldusväärsuse indeks

80/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 07.08.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.08.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
HLME Solutions OÜ
Registrikood
14307898
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.08.2017
KMKR number
EE102102097
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Jaama tn 183-9

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 80 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu620 544 €+20
Müügitulu muutus323 620 € → 620 544 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €155 tuh €310 tuh €465 tuh €621 tuh €2019: 162 555 €20192020: 219 193 €20202021: 596 770 €20212022: 577 260 €20222023: 544 947 €20232024: 323 620 €20242025: 620 544 €620 544 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 620 544 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025620 544 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025323 620 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008544 947 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008577 260 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008596 770 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008219 113 €
2020Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200880,00 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008161 811 €
2019Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 2008744 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222018: 020182019: 020192020: 020202021: 2220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu620 544 €323 620 €544 947 €577 260 €596 770 €219 193 €162 555 €
Ärikasum enne makse80 399 €17 500 €76 698 €45 525 €63 832 €31 361 €27 765 €
Aruandeaasta kasum80 399 €17 500 €76 698 €45 525 €63 832 €31 361 €27 765 €
Tööjõukulud17 495 €16 463 €14 254 €27 715 €16 248 €0,00 €0,00 €
Varad kokku422 168 €357 740 €291 030 €205 521 €177 407 €100 044 €70 381 €
sh käibevarad283 850 €254 100 €208 321 €165 087 €136 928 €69 389 €44 240 €
sh raha255 374 €234 296 €191 344 €152 321 €90 787 €45 421 €18 403 €
Omakapital366 714 €286 315 €268 815 €192 117 €146 592 €82 783 €51 422 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised48 617 €56 791 €22 215 €13 404 €30 815 €17 261 €18 959 €
Pikaajalised kohustised6837 €14 634 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222200
Omakapitali osakaal varadest86,9 %80,0 %92,4 %93,5 %82,6 %82,7 %73,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust13,0 %5,4 %14,1 %7,9 %10,7 %14,3 %17,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang