Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14310856

Wrapman OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14310856
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20231
  • Müügitulu 202394 241 €

Usaldusväärsuse indeks

49/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 11.08.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.08.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2023, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Wrapman OÜ
Registrikood
14310856
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.08.2017
KMKR number
Aadress
Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, J. Smuuli tn 12-37

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu94 241 €+13,8
Müügitulu muutus131 845 € → 94 241 €-8,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
74901Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €33 tuh €66 tuh €99 tuh €132 tuh €201920202021131 845 €202294 241 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2023. aastal 94 241 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200894 241 €
2022Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008131 845 €
2021Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200862 329 €
2020Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200851 090 €
2019Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 200867 185 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018201920202021202212023
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20231
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja20232022202120202019
Müügitulu94 241 €131 845 €62 329 €51 090 €67 185 €
Ärikasum enne makse30 781 €54 081 €13 746 €1289 €24 422 €
Aruandeaasta kasum30 781 €54 081 €13 746 €1289 €24 422 €
Tööjõukulud5687 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku136 992 €123 445 €80 228 €63 503 €45 689 €
sh käibevarad129 838 €123 445 €80 228 €63 503 €45 689 €
sh raha73 102 €68 940 €66 103 €49 628 €38 234 €
Omakapital108 221 €112 440 €58 359 €42 105 €40 816 €
sh osa- või aktsiakapital2508 €2508 €2508 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised1442 €3424 €922 €2302 €4873 €
Pikaajalised kohustised27 329 €7581 €20 947 €19 096 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)10000
Omakapitali osakaal varadest79,0 %91,1 %72,7 %66,3 %89,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust32,7 %41,0 %22,1 %2,5 %36,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang