Registrikaart · Äriregistri kanne 14313790
Saksa Smart OÜ
- Registrikood14313790
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025713 163 €
- KMKR numberEE101998464
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Saksa Smart OÜ
- Registrikood
- 14313790
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.08.2017
- KMKR number
- EE101998464
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Mõigu tee 11/2-19
- Aadress kehtib alates
- 25.03.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tõnu Linno | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnu Linno | Juhatuse liige | 17.08.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnu Linno | otsene osalus | 20.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 78 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 713 163 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 488 444 € → 713 163 € | +13,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725033339
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46649 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 713 163 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 713 163 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 488 444 € |
| 2023 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 806 422 € |
| 2022 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 662 563 € |
| 2021 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 579 086 € |
| 2020 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 554 533 € |
| 2019 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 575 387 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 13.09.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 713 163 € | 488 444 € | 806 422 € | 662 563 € | 579 086 € | 554 533 € | 575 387 € |
| Ärikasum | 120 423 € | −7580 € | 114 827 € | 55 172 € | 24 645 € | 10 237 € | 68 741 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 128 518 € | −1972 € | 114 829 € | 56 383 € | 26 310 € | 14 462 € | 68 764 € |
| Aruandeaasta kasum | 113 118 € | −5228 € | 107 010 € | 53 127 € | 23 868 € | 7239 € | 48 879 € |
| Tööjõukulud | 113 277 € | 134 173 € | 125 828 € | 121 103 € | 106 462 € | 102 449 € | 79 775 € |
| Põhivarade kulum | 9396 € | 8823 € | 7541 € | 13 744 € | 15 991 € | 8998 € | 8998 € |
| Varad kokku | 497 312 € | 434 121 € | 490 554 € | 533 237 € | 421 526 € | 441 765 € | 368 480 € |
| sh käibevarad | 248 309 € | 175 723 € | 231 721 € | 270 404 € | 144 949 € | 150 197 € | 285 051 € |
| sh põhivarad | 249 003 € | 258 398 € | 258 833 € | 262 833 € | 276 577 € | 291 568 € | 83 429 € |
| sh raha | 68 163 € | 4440 € | 61 738 € | 59 735 € | 25 108 € | 15 898 € | 117 165 € |
| Omakapital | 456 067 € | 397 549 € | 422 777 € | 355 767 € | 322 784 € | 313 916 € | 346 677 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 340 449 € | 400 277 € | 313 267 € | 300 140 € | 296 416 € | 304 177 € | 295 298 € |
| Lühiajalised kohustised | 41 245 € | 36 572 € | 46 211 € | 136 457 € | 38 078 € | 50 635 € | 21 803 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 21 566 € | 41 013 € | 60 664 € | 77 214 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 129 819 € | 1243 € | 122 368 € | 68 916 € | 40 636 € | 19 235 € | 77 739 € |
| Aruanne esitatud | 05.06.2026 | 07.04.2025 | 15.02.2024 | 26.01.2023 | 09.05.2022 | 06.06.2021 | 29.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 91,6 % | 86,2 % | 66,7 % | 76,6 % | 71,1 % | 94,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 15,9 % | −1,1 % | 13,3 % | 8,0 % | 4,1 % | 1,3 % | 8,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.