Registrikaart · Äriregistri kanne 14314541
CRYPTON NETWORK OÜ
- Registrikood14314541
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2021349 600 €
- KMKR numberEE102380929
- Sellel aadressil on registreeritud 710 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- CRYPTON NETWORK OÜ
- Registrikood
- 14314541
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2017
- KMKR number
- EE102380929
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Viru väljak 2
- Aadress kehtib alates
- 04.02.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| CRYPTON DIGITAL, SE | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| InCorpora OÜ | Kontaktisik | 04.02.2021 |
| Milan Božik | Juhatuse liige | 28.12.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Milan Božik | kaudne osalus | 02.02.2021 |
| Peter Mariš | kaudne osalus | 02.02.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 349 600 € | +19,1 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 66199 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2021. aastal 349 600 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2021 | Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2008 | 349 600 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 349 600 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Malta | 349 600 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 349 600 € | — | — |
| Ärikasum | −2514 € | −3000 € | −3000 € | −15 000 € | 212 600 € | — | — |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2514 € | −3000 € | −3000 € | −15 000 € | 212 600 € | — | — |
| Aruandeaasta kasum | −2514 € | −3000 € | −3000 € | −15 000 € | 212 600 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 2500 € | 2500 € |
| sh käibevarad | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 352 100 € | 2500 € | 2500 € |
| sh raha | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Omakapital | 191 586 € | 194 100 € | 197 100 € | 200 100 € | 215 100 € | 2500 € | 2500 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 191 600 € | 194 600 € | 197 600 € | 212 600 € | 0,00 € | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 160 514 € | 158 000 € | 155 000 € | 152 000 € | 137 000 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 26.06.2026 | 26.05.2025 | 07.06.2024 | 30.05.2023 | 02.06.2022 | 28.01.2021 | 17.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,4 % | 55,1 % | 56,0 % | 56,8 % | 61,1 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | 60,8 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.