Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14318740

AGILE TECH OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14318740
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 20257200 €
  • KMKR numberEE102013571
  • Sellel aadressil on registreeritud 80 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

47/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 25.08.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.08.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
AGILE TECH OÜ
Registrikood
14318740
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.08.2017
KMKR number
EE102013571
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 22

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu7200 €+3,5
Müügitulu muutus7200 € → 7200 €0
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1800 €3600 €5400 €7200 €2019: 534 €20192020: 0,00 €20202021: 7200 €7200 €20212022: 7200 €20222023: 7200 €20232024: 7200 €20242025: 7200 €7200 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 7200 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 20257200 €
2024Valdusfirmade tegevus EMTAK 20257200 €
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 20087200 €
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 20087200 €
2021Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 20087200 €
2020Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 20080,00 €
2019Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008534 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112018: 1120182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20181

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7200 €7200 €7200 €7200 €7200 €0,00 €534 €
Ärikasum enne makse−190 084 €728 118 €880 827 €408 136 €104 154 €283 876 €30 793 €
Aruandeaasta kasum−190 084 €728 118 €880 827 €408 136 €104 154 €283 876 €30 793 €
Tööjõukulud26 174 €24 658 €14 736 €9576 €8346 €6384 €
Varad kokku1 242 657 €1 618 968 €2 066 453 €1 453 347 €1 840 037 €1 663 685 €1 411 241 €
sh käibevarad346 757 €651 068 €416 553 €373 197 €212 016 €128 179 €177 880 €
sh raha9050 €266 388 €96 153 €10 203 €210 465 €126 538 €176 020 €
Omakapital542 345 €732 429 €1 586 675 €705 848 €297 712 €293 558 €9682 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised4351 €4185 €284 778 €552 499 €864 725 €863 381 €842 051 €
Pikaajalised kohustised695 961 €882 354 €195 000 €195 000 €677 600 €506 746 €559 508 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest43,6 %45,2 %76,8 %48,6 %16,2 %17,6 %0,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust-2640,1 %10112,8 %12233,7 %5668,6 %1446,6 %5766,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang