Registrikaart · Äriregistri kanne 14323882
Pavlova OÜ
- Registrikood14323882
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 202513
- Müügitulu 2025617 868 €
- KMKR numberEE102008667
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 973 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pavlova OÜ
- Registrikood
- 14323882
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.2017
- KMKR number
- EE102008667
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Poordi tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 617 868 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 704 214 € → 617 868 € | -3,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 15 973 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725282828
- Veebilehtpavlova.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 10711 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 617 868 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 617 868 € |
| 2024 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2025 | 704 214 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 675 848 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 531 898 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 182 643 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 185 551 € |
| 2019 | Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine EMTAK 2008 | 144 145 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 13 |
| 2024 | 16 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 6 |
| 2018 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 617 868 € | 704 214 € | 675 848 € | 531 898 € | 182 643 € | 185 551 € | 144 145 € |
| Ärikasum enne makse | −34 151 € | 10 186 € | 5744 € | 25 048 € | 2417 € | −5828 € | 3857 € |
| Aruandeaasta kasum | −34 151 € | 10 186 € | 5744 € | 25 048 € | 2417 € | −5828 € | 3857 € |
| Tööjõukulud | 268 686 € | 284 963 € | 308 415 € | 195 930 € | 39 099 € | 62 644 € | 62 538 € |
| Varad kokku | 169 343 € | 196 085 € | 212 299 € | 183 633 € | 91 895 € | 53 043 € | 61 224 € |
| sh käibevarad | 107 385 € | 117 969 € | 118 285 € | 75 379 € | 54 152 € | 10 047 € | 10 772 € |
| sh raha | 1379 € | 8772 € | 9113 € | 18 135 € | 5210 € | 1953 € | 658 € |
| Omakapital | 31 357 € | 65 508 € | 55 322 € | 49 578 € | 24 530 € | 22 113 € | 27 941 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 85 970 € | 73 885 € | 87 222 € | 71 071 € | 16 858 € | 18 980 € | 33 283 € |
| Pikaajalised kohustised | 52 016 € | 56 692 € | 69 755 € | 62 984 € | 50 507 € | 11 950 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 16 | 18 | 12 | 3 | 3 | 6 |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,5 % | 33,4 % | 26,1 % | 27,0 % | 26,7 % | 41,7 % | 45,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -5,5 % | 1,4 % | 0,8 % | 4,7 % | 1,3 % | -3,1 % | 2,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 15 973 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.