Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14324752

NutCracker trading OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14324752
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20241
  • Müügitulu 202486 386 €
  • KMKR numberEE102754924

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 04.09.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.09.2017 2017, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
NutCracker trading OÜ
Registrikood
14324752
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.09.2017
KMKR number
EE102754924
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Turu plats 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu86 386 €+13,5
Müügitulu muutus39 567 € → 86 386 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €43 tuh €65 tuh €86 tuh €2019: 29 745 €20192020: 38 748 €20202021: 39 478 €20212022: 39 802 €20222023: 39 567 €20232024: 86 386 €86 386 €2024
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 86 386 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2024Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 202586 386 €
2023Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 200839 567 €
2022Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 200839 802 €
2021Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200839 478 €
2020Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200838 748 €
2019Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 200829 745 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 020172018: 020182019: 1120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 112024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu86 386 €39 567 €39 802 €39 478 €38 748 €29 745 €
Ärikasum enne makse29 796 €3817 €1819 €203 €1330 €4451 €
Aruandeaasta kasum29 796 €3817 €1819 €203 €1330 €4451 €
Tööjõukulud7245 €10 555 €12 076 €13 035 €11 485 €1673 €
Varad kokku48 032 €18 236 €6301 €3286 €4255 €6785 €
sh käibevarad48 032 €18 236 €6301 €3286 €4255 €6785 €
Omakapital48 032 €18 236 €6301 €3286 €4255 €5771 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €1014 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)111111
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %85,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust34,5 %9,6 %4,6 %0,5 %3,4 %15,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang