Turundusinfo

ColorBuild OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Sellel aadressil on registreeritud 134 tegutsevat juriidilist isikut.
  • Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
  • Registrikood14328112
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202555 712 €

Üldandmed

Ärinimi
ColorBuild OÜ
Registrikood
14328112
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.09.2017
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 4/2-54

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu55 712 €+11,7
Müügitulu muutus60 856 € → 55 712 €-2,5
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
43351Muu ehitiste viimistlus ja lõpetaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2022: 54 315 €2023: 90 263 €90 263 €2024: 60 856 €2025: 55 712 €55 712 €2022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 55 712 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202555 712 €
2024Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 202560 856 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200890 263 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200854 315 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2018: 02019: 02020: 02021: 02022: 112023: 12024: 12025: 1120182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu55 712 €60 856 €90 263 €54 315 €0,00 €0,00 €0,00 €
Ärikasum enne makse14 359 €27 299 €31 730 €33 875 €−150 €−150 €−378 €
Aruandeaasta kasum14 359 €27 299 €31 730 €33 875 €−150 €−150 €−378 €
Tööjõukulud9231 €10 798 €13 035 €2004 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku107 775 €95 819 €67 544 €35 006 €513 €663 €813 €
sh käibevarad89 496 €75 427 €67 331 €34 643 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha89 384 €75 267 €66 905 €34 183 €
Omakapital107 775 €93 416 €66 117 €34 388 €513 €663 €813 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €2403 €1427 €618 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %97,5 %97,9 %98,2 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust25,8 %44,9 %35,2 %62,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang