Registrikaart · Äriregistri kanne 14328307
Peipsi Ehitus OÜ
- Registrikood14328307
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202574 726 €
- KMKR numberEE102007613
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2414 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Peipsi Ehitus OÜ
- Registrikood
- 14328307
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.09.2017
- KMKR number
- EE102007613
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Mustvee vald, Raja küla, Tartu mnt 32
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aleksei Lõkov | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 13.11.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Lõkov | Juhatuse liige | 17.11.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aleksei Lõkov | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 27.11.2024 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 24 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 74 726 € | +12,9 | |
| Müügitulu muutus | 92 881 € → 74 726 € | -5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2414 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256885728
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 74 726 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 74 726 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 92 881 € |
| 2023 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 116 945 € |
| 2022 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 122 780 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 99 801 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 139 339 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 96 525 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.05.2020 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 74 726 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 74 726 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 726 € | 92 881 € | 116 945 € | 122 780 € | 99 801 € | 139 339 € | 96 525 € |
| Ärikasum | −4824 € | 1387 € | 1890 € | 2344 € | 4468 € | 18 220 € | 10 801 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −5730 € | 772 € | 577 € | 1169 € | 3599 € | 17 370 € | 10 482 € |
| Aruandeaasta kasum | −5730 € | 772 € | 577 € | 1169 € | 3599 € | 17 370 € | 10 482 € |
| Tööjõukulud | 16 885 € | 13 886 € | 21 828 € | 13 533 € | 20 724 € | 21 939 € | 15 305 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 2328 € | 4633 € | 4633 € | 3966 € | 3967 € | 1967 € |
| Varad kokku | 49 178 € | 43 745 € | 61 097 € | 68 800 € | 67 979 € | 52 740 € | 42 038 € |
| sh käibevarad | 49 178 € | 43 745 € | 53 197 € | 56 267 € | 50 813 € | 39 057 € | 24 389 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 7900 € | 12 533 € | 17 166 € | 13 683 € | 17 649 € |
| sh raha | 22 413 € | 21 790 € | 17 726 € | 18 066 € | 21 268 € | 23 153 € | 15 579 € |
| Omakapital | 35 121 € | 40 850 € | 40 078 € | 39 501 € | 38 333 € | 34 734 € | 17 364 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 40 851 € | 40 078 € | 39 501 € | 38 332 € | 34 734 € | 17 364 € | 6882 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 057 € | 2895 € | 21 019 € | 29 299 € | 29 646 € | 8747 € | 12 765 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 9259 € | 11 909 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −4824 € | 3715 € | 6523 € | 6977 € | 8434 € | 22 187 € | 12 768 € |
| Aruanne esitatud | 22.07.2026 | 03.06.2025 | 11.06.2024 | 29.06.2023 | 19.07.2022 | 10.09.2021 | 15.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,4 % | 93,4 % | 65,6 % | 57,4 % | 56,4 % | 65,9 % | 41,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −7,7 % | 0,8 % | 0,5 % | 1,0 % | 3,6 % | 12,5 % | 10,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2414 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.