Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14328342

OÜ Stuudio Vunk

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14328342
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20255280 €

Usaldusväärsuse indeks

57/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 07.09.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.09.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Stuudio Vunk
Registrikood
14328342
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.09.2017
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vabriku tn 2-2
Aadress kehtib alates
19.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Saara-Nette Tõugjas100 % · 2500 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Saara-Nette TõugjasJuhatuse liige07.09.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Saara-Nette Tõugjasotsene osalus29.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5280 €+2,3
Müügitulu muutus300 € → 5280 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
85591KeeleõpePõhitegevusala
59202Muusika tootmine, turustamine ning muusika kirjastamine
74201Fotograafia

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1320 €2640 €3960 €5280 €2019202020212022202320245280 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Keeleõpe teenis ettevõte 2025. aastal 4980 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Keeleõpe EMTAK 20254980 €
2025Fotograafia EMTAK 2025299 €
2025Muusika tootmine, turustamine ning muusika kirjastamine EMTAK 20251,00 €
2024Fotograafia EMTAK 2025300 €
2023Fotograafia EMTAK 20081125 €
2022Fotograafia EMTAK 2008650 €
2021Fotograafia EMTAK 20081060 €
2020Fotograafia EMTAK 20081808 €
2019Fotograafia EMTAK 20081747 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu5280 €300 €1125 €650 €1060 €1808 €1747 €
Ärikasum4094 €−268 €−180 €−195 €28,00 €1064 €671 €
Kasum enne tulumaksustamist4094 €−268 €−180 €−195 €28,00 €1064 €671 €
Aruandeaasta kasum4094 €−268 €−180 €−195 €28,00 €1064 €671 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum550 €552 €431 €808 €564 €539 €539 €
Varad kokku7979 €3885 €4153 €6834 €7029 €7000 €5936 €
sh käibevarad7407 €2762 €3578 €5828 €5215 €5822 €4220 €
sh põhivarad572 €1123 €575 €1006 €1814 €1178 €1716 €
sh raha7407 €2762 €
Omakapital7979 €3885 €4153 €6834 €7029 €7000 €5936 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum3885 €4153 €4333 €4528 €4500 €3436 €2766 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Ärikasum enne kulumit4644 €284 €251 €613 €592 €1603 €1210 €
Aruanne esitatud07.06.202613.06.202528.06.202411.07.202315.07.202229.09.202128.10.2020
Omakapitali osakaal varadest100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust77,5 %−89,3 %−16,0 %−30,0 %2,6 %58,8 %38,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang