Andmete seisÄriregistri avaandmed — 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 02.11.2026Registris 372 075 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14333604

OÜ Investeerimisklubi A & H

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastuOÜ
  • Registrikood14333604
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 20255556 €

Usaldusväärsuse indeks

59/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 01.11.2026
201720192021202320252026Asutatud 15.09.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.09.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 01.11.2026
Ärinimi
OÜ Investeerimisklubi A & H
Registrikood
14333604
Õiguslik vorm
OÜ
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.09.2017
KMKR number
—
Osa- või aktsiakapital
2600 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Jahu tn 1a-31
Aadress kehtib alates
14.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 01.11.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Anna-Maria Tuisk50 % · 1300 €Ainuomand01.09.2023
Hannes Küün50 % · 1300 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 01.11.2026
IsikRollAlates
Anna-Maria TuiskJuhatuse liige15.09.2017
Hannes KüünJuhatuse liige15.09.2017

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 01.11.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Anna-Maria Tuiskotsene osalus22.11.2018
Hannes Küünotsene osalus22.11.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu5556 €+2,5
Müügitulu muutus3787 € → 5556 €+14
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 01.11.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
55204KülaliskorteridPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1389 €2778 €4167 €5556 €20245556 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Külaliskorterid teenis ettevõte 2025. aastal 5556 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Külaliskorterid EMTAK 20255556 €
2024Külaliskorterid EMTAK 20253787 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
Näita tabelit (8 aastat)
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu5556 €3787 €—————
Ärikasum702 €−683 €−1277 €−150 €0,00 €0,00 €0,00 €
Kasum enne tulumaksustamist31 809 €29 337 €18 318 €−24 787 €19 490 €5319 €6878 €
Aruandeaasta kasum31 809 €29 337 €18 318 €−24 787 €19 490 €5319 €6878 €
Varad kokku437 612 €370 803 €302 598 €166 230 €153 261 €86 102 €50 783 €
sh käibevarad84,00 €19 112 €791 €185 €10 601 €123 €190 €
sh põhivarad437 528 €351 691 €301 807 €166 045 €142 660 €85 979 €50 593 €
sh raha84,00 €19 112 €791 €185 €10 601 €123 €190 €
Omakapital88 669 €56 860 €27 523 €9105 €31 392 €11 902 €6583 €
sh osa- või aktsiakapital2600 €2600 €2600 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum54 260 €24 923 €6605 €31 392 €11 902 €6583 €−295 €
Lühiajalised kohustised——0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised348 943 €313 943 €275 075 €157 125 €121 869 €74 200 €44 200 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud22.09.202630.07.202508.08.202428.06.202312.07.202206.04.202106.04.2021
Omakapitali osakaal varadest20,3 %15,3 %9,1 %5,5 %20,5 %13,8 %13,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust572,5 %774,7 %—————

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Majandusaasta aruanded

e-äriregister

Aruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.

  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019

Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.

Maksuvõlg

EMTA · 02.11.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 02.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

  1. 28.09.20261 muudatus
    VäliVaremNüüdAllikas
    Viimane esitatud aruanne20242025Äriregister

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang