Unless OÜ
- Registrikood14334199
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20259066 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Unless OÜ
- Registrikood
- 14334199
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.09.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Rehe põik 1-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
29/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 9066 € | +4,4 |
| Müügitulu muutus | 19 868 € → 9066 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 9066 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 9066 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 19 868 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 11 762 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 2040 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 800 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 438 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 2546 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9066 € | 19 868 € | 11 762 € | 2040 € | 800 € | 438 € | 2546 € |
| Ärikasum enne makse | 9091 € | 19 974 € | 11 246 € | 2026 € | 433 € | 134 € | 1938 € |
| Aruandeaasta kasum | 9091 € | 19 974 € | 11 246 € | 2026 € | 433 € | 134 € | 1938 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 45 929 € | 36 838 € | 16 848 € | 5602 € | 3576 € | 3142 € | 3009 € |
| sh käibevarad | 12 364 € | 21 103 € | 16 848 € | 5602 € | 3576 € | 3142 € | 3009 € |
| sh raha | 12 364 € | 21 103 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 45 929 € | 36 838 € | 16 848 € | 5602 € | 3576 € | 3142 € | 3009 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,3 % | 100,5 % | 95,6 % | 99,3 % | 54,1 % | 30,6 % | 76,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.