BANOS GRUPP OÜ
- Registrikood14335974
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 202 €
Üldandmed
- Ärinimi
- BANOS GRUPP OÜ
- Registrikood
- 14335974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.09.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Kiili vald, Metsanurga küla, Anne
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 12 202 € | +5,6 |
| Müügitulu muutus | 10 530 € → 12 202 € | +4,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258364422
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 12 202 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 12 202 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 10 530 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 32 221 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 85 852 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 132 112 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 282 450 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 332 708 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 202 € | 10 530 € | 32 221 € | 85 852 € | 132 112 € | 282 450 € | 332 708 € |
| Ärikasum enne makse | −13 401 € | −13 726 € | −36 604 € | 5897 € | 49 921 € | 84 921 € | 25 017 € |
| Aruandeaasta kasum | −13 401 € | −14 471 € | −36 604 € | 4917 € | 34 280 € | 84 921 € | 25 017 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 15 220 € | 27 338 € | 22 397 € | 106 815 € | 113 539 € |
| Varad kokku | 13 654 € | 24 481 € | 41 516 € | 85 817 € | 94 028 € | 125 516 € | 51 095 € |
| sh käibevarad | 979 € | 22 485 € | 34 379 € | 73 385 € | 82 091 € | 109 600 € | 30 784 € |
| sh raha | 388 € | 12 703 € | 25 154 € | 71 972 € | 77 893 € | 101 747 € | 9435 € |
| Omakapital | 10 211 € | 23 612 € | 41 283 € | 84 381 € | 92 274 € | 112 994 € | 28 073 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 3443 € | 869 € | 233 € | 1436 € | 1754 € | 12 522 € | 23 022 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,8 % | 96,5 % | 99,4 % | 98,3 % | 98,1 % | 90,0 % | 54,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -109,8 % | -137,4 % | -113,6 % | 5,7 % | 25,9 % | 30,1 % | 7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.