Osaühing STOREHOUSE
- Registrikood14344009
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20254900 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing STOREHOUSE
- Registrikood
- 14344009
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.10.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Koidu tn 27
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
27/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 4900 € | +2 |
| Müügitulu muutus | 16 841 € → 4900 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725014539
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 4900 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4900 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 16 841 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7800 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4900 € | 16 841 € | 7800 € | — | — | — | — |
| Ärikasum enne makse | −9204 € | 778 938 € | 3168 € | −3302 € | −97,00 € | 338 267 € | −135 € |
| Aruandeaasta kasum | −9204 € | 778 938 € | 3168 € | −3302 € | −67 597 € | 338 267 € | −135 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Varad kokku | 798 377 € | 796 795 € | 7809 € | 6,00 € | 3308 € | 349 489 € | 11 179 € |
| sh käibevarad | 781 777 € | 777 764 € | 7808 € | 4,00 € | 3306 € | 349 487 € | 11 177 € |
| sh raha | 247 006 € | 362 279 € | 8,00 € | 4,00 € | 3306 € | 349 487 € | 11 177 € |
| Omakapital | 772 908 € | 782 112 € | 3174 € | 6,00 € | 3308 € | 338 405 € | 138 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 469 € | 14 683 € | 4635 € | 0,00 € | 0,00 € | 11 084 € | 11 041 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,8 % | 98,2 % | 40,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 96,8 % | 1,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -187,8 % | 4625,2 % | 40,6 % | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.