Registrikaart · Äriregistri kanne 14344329
AV Moto OÜ
- Registrikood14344329
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 413 370 €
- KMKR numberEE102011654
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AV Moto OÜ
- Registrikood
- 14344329
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.10.2017
- KMKR number
- EE102011654
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Väägvere küla, Matra
- Aadress kehtib alates
- 14.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Andreas Verev | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Andreas Verev | Juhatuse liige | 03.10.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andreas Verev | otsene osalus | 16.07.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 413 370 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 108 660 € → 1 413 370 € | +8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255515832
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 413 370 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1 413 370 € |
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1 108 660 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 779 283 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 690 831 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 595 751 € |
| 2020 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 313 296 € |
| 2019 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 104 613 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 413 370 € | 1 108 660 € | 779 283 € | 690 831 € | 595 751 € | 313 296 € | 104 613 € |
| Ärikasum | 393 203 € | 348 618 € | −51 169 € | 93 715 € | 257 295 € | −109 967 € | −17 540 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 391 008 € | 313 614 € | −58 489 € | 93 651 € | 250 925 € | −112 125 € | −17 540 € |
| Aruandeaasta kasum | 391 008 € | 313 614 € | −58 489 € | 93 651 € | 250 925 € | −112 125 € | −17 540 € |
| Tööjõukulud | 37 819 € | 36 577 € | 27 650 € | 13 126 € | 875 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 15 952 € | 15 275 € | 13 681 € | 7253 € | 1200 € | — | — |
| Varad kokku | 2 024 735 € | 1 144 716 € | 772 913 € | 579 191 € | 419 490 € | 208 538 € | 65 288 € |
| sh käibevarad | 1 937 590 € | 1 082 908 € | 577 981 € | 522 644 € | 412 690 € | 208 538 € | 65 288 € |
| sh põhivarad | 87 145 € | 61 808 € | 194 932 € | 56 547 € | 6800 € | — | — |
| sh raha | 323 812 € | 151 953 € | 213 955 € | 17 871 € | 43 591 € | 24 235 € | 14 610 € |
| Omakapital | 882 991 € | 492 283 € | 178 669 € | 237 187 € | 143 537 € | −107 388 € | 4737 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 489 233 € | 175 919 € | 234 408 € | 140 786 € | −110 138 € | 1987 € | 19 777 € |
| Lühiajalised kohustised | 941 744 € | 452 433 € | 394 244 € | 142 004 € | 76 960 € | 27 789 € | 813 € |
| Pikaajalised kohustised | 200 000 € | 200 000 € | 200 000 € | 200 000 € | 198 993 € | 288 137 € | 59 738 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 409 155 € | 363 893 € | −37 488 € | 100 968 € | 258 495 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 20.02.2025 | 13.07.2023 | 27.06.2022 | 19.07.2021 | 04.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,6 % | 43,0 % | 23,1 % | 41,0 % | 34,2 % | −51,5 % | 7,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,7 % | 28,3 % | −7,5 % | 13,6 % | 42,1 % | −35,8 % | −16,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.