Registrikaart · Äriregistri kanne 14350100
K&R-Puhastus OÜ
- Registrikood14350100
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025113 612 €
- KMKR numberEE102816930
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2114 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- K&R-Puhastus OÜ
- Registrikood
- 14350100
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2017
- KMKR number
- EE102816930
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Aakaru küla, Tatraoru AÜ 17
- Aadress kehtib alates
- 01.09.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ranno Lipp | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ranno Lipp | Juhatuse liige | 11.10.2017 |
| Kadi Kass | Juhatuse liige | 09.09.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ranno Lipp | otsene osalus | 05.05.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 113 612 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 49 908 € → 113 612 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2114 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256300299
- Telefon+37256604316
- Veebilehtkrpuhastus.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81211 | Hoonete üldpuhastus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonete üldpuhastus teenis ettevõte 2025. aastal 113 612 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 113 612 € |
| 2024 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 49 908 € |
| 2023 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 39 331 € |
| 2022 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2025 | 10 818 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 612 € | 49 908 € | 39 331 € | 10 818 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 13 388 € | 1333 € | 5131 € | 151 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 8004 € | 1333 € | 4997 € | 151 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 8004 € | 1333 € | 4997 € | 151 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 69 901 € | 24 544 € | 28 346 € | 10 063 € | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 3557 € | 2397 € | 942 € | 98,00 € | — | — | — |
| Varad kokku | 45 876 € | 15 823 € | 18 688 € | 4006 € | 0,00 € | — | — |
| sh käibevarad | 35 477 € | 6194 € | 9666 € | 2191 € | — | — | — |
| sh põhivarad | 10 399 € | 9629 € | 9022 € | 1815 € | — | — | — |
| sh raha | 17 206 € | 1055 € | 244 € | 717 € | — | — | — |
| Omakapital | 10 504 € | 3833 € | 4997 € | 151 € | — | — | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | — | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 409 € | 6688 € | 13 691 € | 3855 € | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 7963 € | 5302 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 16 945 € | 3730 € | 6073 € | 249 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 29.07.2026 | 07.01.2025 | 07.01.2025 | 05.01.2025 | 14.09.2022 | 05.05.2021 | 05.05.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,9 % | 24,2 % | 26,7 % | 3,8 % | — | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,0 % | 2,7 % | 12,7 % | 1,4 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2114 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.