Riidesse OÜ
- Registrikood14350258
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202554,00 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Riidesse OÜ
- Registrikood
- 14350258
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Võru maakond, Antsla vald, Säre küla, Savi-Oti
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 54,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 54,00 € → 54,00 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 54,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 54,00 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 54,00 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 54,00 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 45,00 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 100 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 93,00 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 61,00 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1174 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 45,00 € | 100 € | 154 € | 1174 € |
| Ärikasum enne makse | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 7,00 € | 28,00 € | −613 € | −853 € |
| Aruandeaasta kasum | 54,00 € | 54,00 € | 54,00 € | 7,00 € | 28,00 € | −613 € | −853 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1781 € | 1727 € | 1673 € | 1619 € | 1581 € | 1584 € | 2585 € |
| sh käibevarad | 1781 € | 1727 € | 1673 € | 1619 € | 1581 € | 1584 € | 2585 € |
| sh raha | 207 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 1231 € | 1177 € | 1123 € | 1069 € | 1061 € | −1466 € | −853 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 550 € | 550 € | 550 € | 550 € | 520 € | 3050 € | 3438 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 68,2 % | 67,1 % | 66,0 % | 67,1 % | -92,6 % | -33,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 15,6 % | 28,0 % | -398,1 % | -72,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.