Denique OÜ
- Registrikood14350599
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 842 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Denique OÜ
- Registrikood
- 14350599
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.10.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, K. Kärberi tn 43-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 842 € | +6,7 |
| Müügitulu muutus | 13 681 € → 15 842 € | +4,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96222 | Küünetehnikuteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Küünetehnikuteenused teenis ettevõte 2025. aastal 15 842 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Küünetehnikuteenused EMTAK 2025 | 15 842 € |
| 2024 | Küünetehnikuteenused EMTAK 2025 | 13 681 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 11 831 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 9702 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 11 394 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 9901 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 7645 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 842 € | 13 681 € | 11 831 € | 9702 € | 11 394 € | 9901 € | 7645 € |
| Ärikasum enne makse | 6,00 € | 14,00 € | 13,00 € | 485 € | 236 € | 961 € | 33,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 6,00 € | 14,00 € | 13,00 € | 485 € | 236 € | 961 € | 33,00 € |
| Tööjõukulud | 7934 € | 8358 € | 6423 € | 4379 € | 5237 € | 4409 € | 4708 € |
| Varad kokku | 5535 € | 5351 € | 4880 € | 5038 € | 4354 € | 4316 € | 3421 € |
| sh käibevarad | 5426 € | 5211 € | 4880 € | 5038 € | 4354 € | 4316 € | 3421 € |
| sh raha | 5298 € | 5119 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 4738 € | 4732 € | 4718 € | 4705 € | 4220 € | 3984 € | 3024 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 797 € | 619 € | 162 € | 333 € | 134 € | 332 € | 397 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,6 % | 88,4 % | 96,7 % | 93,4 % | 96,9 % | 92,3 % | 88,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | 0,1 % | 0,1 % | 5,0 % | 2,1 % | 9,7 % | 0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.