Registrikaart · Äriregistri kanne 14353854
LARONA Freight Services OÜ
- Registrikood14353854
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202450 186 €
- Sellel aadressil on registreeritud 99 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- LARONA Freight Services OÜ
- Registrikood
- 14353854
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.2017
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 20/4
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ivan Mashchenko | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 15.12.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Osaühing Estonian Finance Consulting | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 14.12.2017 |
| Ivan Mashchenko | Juhatuse liige | 03.03.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivan Mashchenko | otsene osalus | 14.12.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 50 186 € | +11,3 | |
| Müügitulu muutus | 316 240 € → 50 186 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 52261 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine teenis ettevõte 2024. aastal 50 186 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine EMTAK 2025 | 50 186 € |
| 2023 | Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine EMTAK 2008 | 316 240 € |
| 2022 | Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine EMTAK 2008 | 951 052 € |
| 2021 | Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine EMTAK 2008 | 679 449 € |
| 2020 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 484 281 € |
| 2019 | Veoste ekspedeerimine EMTAK 2008 | 975 160 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2020)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 484 281 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Türgi | 117 105 € |
| Šveits | 99 675 € |
| Araabia Ühendemiraadid | 90 434 € |
| Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud | 44 479 € |
| Singapur | 39 064 € |
| Kreeka | 34 865 € |
| Suurbritannia | 21 989 € |
| Küpros | 14 476 € |
| Malta | 7760 € |
| Saksamaa | 5548 € |
| Austria | 5118 € |
| Egiptus | 3768 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 186 € | 316 240 € | 951 052 € | 679 449 € | 484 281 € | 975 160 € |
| Ärikasum | 7571 € | −325 765 € | 813 831 € | 123 385 € | 145 647 € | 155 530 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 528 € | −328 645 € | 785 479 € | 164 532 € | 117 412 € | 155 627 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 903 € | −328 645 € | 785 479 € | 164 532 € | 117 412 € | 155 627 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 298 788 € | 1 563 588 € | 1 646 634 € | 832 643 € | 577 946 € | 417 642 € |
| sh käibevarad | 1 298 788 € | 1 563 588 € | 1 646 634 € | 830 143 € | 575 446 € | 415 142 € |
| sh põhivarad | — | — | 0,00 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh raha | 472 376 € | 948 358 € | 1 234 343 € | 482 323 € | 412 549 € | 346 152 € |
| Omakapital | 1 037 618 € | 1 044 215 € | 1 372 860 € | 589 881 € | 425 349 € | 307 937 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 021 715 € | 1 372 860 € | 587 381 € | 422 849 € | 305 437 € | 149 810 € |
| Lühiajalised kohustised | 261 170 € | 519 373 € | 273 774 € | 242 762 € | 152 597 € | 109 705 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.06.2025 | 17.06.2024 | 27.09.2023 | 07.06.2022 | 12.10.2021 | 09.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,9 % | 66,8 % | 83,4 % | 70,8 % | 73,6 % | 73,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 31,7 % | −103,9 % | 82,6 % | 24,2 % | 24,2 % | 16,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.