Registrikaart · Äriregistri kanne 14358633
rohkem OÜ
- Registrikood14358633
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025323 €
- KMKR numberEE102018107
- Sellel aadressil on registreeritud 4777 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- rohkem OÜ
- Registrikood
- 14358633
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.10.2017
- KMKR number
- EE102018107
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepapaja tn 6
- Aadress kehtib alates
- 14.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Victor Javier Granda Rodriguez | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Victor Javier Granda Rodriguez | Juhatuse liige | 24.10.2017 |
| Leapin Business Services Oü | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 24.10.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Victor Javier Granda Rodriguez | otsene osalus | 16.06.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 25 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 323 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 11 712 € → 323 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3728801109
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 323 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 323 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 11 712 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 80 741 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 168 663 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 229 164 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 142 105 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 209 526 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 323 € | 11 712 € | 80 741 € | 168 663 € | 229 164 € | 142 105 € | 209 526 € |
| Ärikasum | −43 841 € | −19 353 € | 66 617 € | 98 239 € | 188 919 € | 88 848 € | 164 171 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −35 577 € | −10 712 € | 71 659 € | 98 315 € | 188 978 € | 88 893 € | 164 204 € |
| Aruandeaasta kasum | −35 577 € | −10 712 € | 71 659 € | 98 315 € | 188 978 € | 88 893 € | 164 204 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 816 909 € | 876 830 € | 863 144 € | 797 574 € | 693 126 € | 506 257 € | 415 846 € |
| sh käibevarad | 816 909 € | 876 830 € | 863 144 € | 797 574 € | 693 126 € | 506 257 € | 415 846 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| sh raha | 816 909 € | 876 795 € | 863 139 € | 797 389 € | 692 086 € | 502 610 € | 412 267 € |
| Omakapital | 816 591 € | 852 168 € | 862 880 € | 791 220 € | 692 905 € | 503 928 € | 415 034 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 849 668 € | 860 380 € | 788 721 € | 690 405 € | 501 427 € | 412 535 € | 248 330 € |
| Lühiajalised kohustised | 318 € | 24 662 € | 264 € | 6354 € | 221 € | 2329 € | 812 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −43 841 € | −19 353 € | 66 617 € | 98 239 € | 188 919 € | 88 848 € | — |
| Aruanne esitatud | 30.04.2026 | 05.07.2025 | 28.06.2024 | 01.06.2023 | 16.06.2022 | 31.05.2021 | 29.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 97,2 % | 100,0 % | 99,2 % | 100,0 % | 99,5 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −11 014,6 % | −91,5 % | 88,8 % | 58,3 % | 82,5 % | 62,6 % | 78,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.