MarWal OÜ
- Registrikood14361463
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202515 846 €
Üldandmed
- Ärinimi
- MarWal OÜ
- Registrikood
- 14361463
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Nõuni küla, Männi-10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
33/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 15 846 € | +6,7 |
| Müügitulu muutus | 32 848 € → 15 846 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725205127
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43331 | Põranda- ja seinakatete paigaldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Põranda- ja seinakatete paigaldus teenis ettevõte 2025. aastal 15 846 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 15 846 € |
| 2024 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2025 | 32 848 € |
| 2023 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 39 464 € |
| 2022 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 34 203 € |
| 2021 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 28 963 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 24 289 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 24 750 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 846 € | 32 848 € | 39 464 € | 34 203 € | 28 963 € | 24 289 € | 24 750 € |
| Ärikasum enne makse | −11 908 € | −4396 € | 6637 € | −3654 € | 7162 € | 8243 € | 5881 € |
| Aruandeaasta kasum | −11 908 € | −4396 € | 6637 € | −3654 € | 7162 € | 8243 € | 5881 € |
| Tööjõukulud | 9666 € | 11 872 € | 11 641 € | 10 501 € | 8455 € | 8882 € | 7636 € |
| Varad kokku | 11 706 € | 23 764 € | 28 053 € | 21 311 € | 24 926 € | 17 529 € | 9331 € |
| sh käibevarad | 4700 € | 13 583 € | 22 755 € | 13 473 € | 17 578 € | 7801 € | 8210 € |
| sh raha | 4618 € | 11 182 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 10 496 € | 22 404 € | 26 803 € | 20 165 € | 23 820 € | 16 658 € | 8415 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1210 € | 1360 € | 1250 € | 1146 € | 1106 € | 871 € | 916 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,7 % | 94,3 % | 95,5 % | 94,6 % | 95,6 % | 95,0 % | 90,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -75,1 % | -13,4 % | 16,8 % | -10,7 % | 24,7 % | 33,9 % | 23,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.