Registrikaart · Äriregistri kanne 14364941
BusParts Eesti OÜ
- Registrikood14364941
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025888 962 €
- KMKR numberEE102020700
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BusParts Eesti OÜ
- Registrikood
- 14364941
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.2017
- KMKR number
- EE102020700
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Reolasoo küla, Kalliku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 888 962 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 080 520 € → 888 962 € | -5,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725018176
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 888 962 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 888 962 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 1 080 520 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 881 739 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 727 500 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 707 371 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 367 724 € |
| 2020 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 30 635 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 292 760 € |
| 2019 | Puhkemajad EMTAK 2008 | 27 006 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 888 962 € | 1 080 520 € | 881 739 € | 727 500 € | 707 371 € | 398 359 € | 319 766 € |
| Ärikasum enne makse | 168 403 € | 30 381 € | 105 177 € | 68 099 € | 17 401 € | 39 172 € | 60 851 € |
| Aruandeaasta kasum | 168 403 € | 30 381 € | 105 177 € | 68 099 € | 17 401 € | 39 172 € | 60 851 € |
| Tööjõukulud | 65 817 € | 75 383 € | 87 009 € | 78 823 € | 45 117 € | 26 796 € | 2668 € |
| Varad kokku | 669 878 € | 536 142 € | 448 701 € | 416 491 € | 323 317 € | 225 969 € | 184 761 € |
| sh käibevarad | 402 147 € | 388 159 € | 308 900 € | 263 234 € | 270 114 € | 193 106 € | 158 977 € |
| sh raha | 18 796 € | 39 481 € | 23 538 € | 21 640 € | 26 742 € | 9322 € | 6637 € |
| Omakapital | 536 734 € | 368 331 € | 337 950 € | 232 773 € | 164 674 € | 147 273 € | 108 101 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 104 011 € | 114 053 € | 84 643 € | 141 027 € | 125 144 € | 57 456 € | 56 155 € |
| Pikaajalised kohustised | 29 133 € | 53 758 € | 26 108 € | 42 691 € | 33 499 € | 21 240 € | 20 505 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,1 % | 68,7 % | 75,3 % | 55,9 % | 50,9 % | 65,2 % | 58,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,9 % | 2,8 % | 11,9 % | 9,4 % | 2,5 % | 9,8 % | 19,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.