Registrikaart · Äriregistri kanne 14365219
Tergo OÜ
- Registrikood14365219
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2024128 218 €
- KMKR numberEE102122307
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tergo OÜ
- Registrikood
- 14365219
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.2017
- KMKR number
- EE102122307
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Jaama tn 149
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 128 218 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 231 725 € → 128 218 € | -13,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256294838
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46721 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 128 218 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 128 218 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 231 725 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 42 082 € |
| 2021 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 9101 € |
| 2021 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 330 € |
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 20 304 € |
| 2020 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 695 € |
| 2019 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 26 867 € |
| 2019 | Hoonete üldpuhastus EMTAK 2008 | 106 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 128 218 € | 231 725 € | 42 082 € | 9431 € | 20 999 € | 26 973 € |
| Ärikasum enne makse | −22 913 € | 23 131 € | −7703 € | −7422 € | 2670 € | 13 313 € |
| Aruandeaasta kasum | −22 913 € | 23 103 € | −7703 € | −7422 € | −695 € | 13 313 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2793 € | 1211 € | 3176 € | 8778 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 43 390 € | 79 171 € | 72 795 € | 32 082 € | 11 133 € | 23 522 € |
| sh käibevarad | 2132 € | 27 123 € | 11 156 € | 5222 € | 10 634 € | 12 291 € |
| sh raha | 1172 € | 26 404 € | — | — | — | — |
| Omakapital | −4130 € | 18 783 € | −4320 € | 3383 € | 10 805 € | 22 458 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 9620 € | 8386 € | 21 788 € | 22 633 € | 328 € | 1064 € |
| Pikaajalised kohustised | 37 900 € | 52 002 € | 55 327 € | 6066 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | −9,5 % | 23,7 % | −5,9 % | 10,5 % | 97,1 % | 95,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −17,9 % | 10,0 % | −18,3 % | −78,7 % | −3,3 % | 49,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.