T.G.J. OÜ
- Registrikood14365840
- Asutatud2017 (8 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202438 605 €
Üldandmed
- Ärinimi
- T.G.J. OÜ
- Registrikood
- 14365840
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.2017
- KMKR number
- —
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Tori alevik, Muraka tee 24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 8 aastat registris | +20 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 38 605 € | +10,2 |
| Müügitulu muutus | 36 779 € → 38 605 € | +1,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2024. aastal 38 605 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 38 605 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 36 779 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 38 456 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 20 577 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 19 162 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 20 154 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 605 € | 36 779 € | 38 456 € | 20 577 € | 19 162 € | 20 154 € |
| Ärikasum enne makse | 496 € | 742 € | 557 € | 323 € | 674 € | 351 € |
| Aruandeaasta kasum | 496 € | 742 € | 557 € | 323 € | 674 € | 351 € |
| Tööjõukulud | 8317 € | 9864 € | 4063 € | 3101 € | 0,00 € | 4986 € |
| Varad kokku | 7148 € | 8381 € | 6562 € | 5667 € | 4761 € | 5003 € |
| sh käibevarad | 7148 € | 8381 € | 6562 € | 5667 € | 4761 € | 5003 € |
| sh raha | 754 € | 3558 € | 1688 € | 4372 € | 1986 € | 1956 € |
| Omakapital | 6879 € | 6383 € | 5641 € | 5084 € | 4761 € | 4087 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 269 € | 1998 € | 921 € | 583 € | 0,00 € | 916 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,2 % | 76,2 % | 86,0 % | 89,7 % | 100,0 % | 81,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,3 % | 2,0 % | 1,4 % | 1,6 % | 3,5 % | 1,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.