Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14368471

Vinstruction OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14368471
  • Asutatud2017 (8 a)
  • Töötajaid 20255
  • Müügitulu 2025342 756 €
  • KMKR numberEE102043839

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 10.11.2017Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 10.11.2017 2017, Esimene aruanne 2018, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Vinstruction OÜ
Registrikood
14368471
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
10.11.2017
KMKR number
EE102043839
Aadress
Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Tamme pst 8

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg8 aastat registris+20
Töötajate arv5 töötajat viimases aruandes+5
Müügitulu342 756 €+19
Müügitulu muutus276 679 € → 342 756 €+7,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €90 tuh €179 tuh €269 tuh €359 tuh €2019: 42 908 €20192020: 310 350 €20202021: 215 916 €20212022: 298 075 €20222023: 358 738 €358 738 €20232024: 276 679 €20242025: 342 756 €342 756 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 342 756 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025342 756 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025276 679 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008358 738 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008251 084 €
2022Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 200846 991 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008215 916 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008310 350 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200842 908 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023562018: 220182019: 6620192020: 420202021: 620212022: 420222023: 320232024: 320242025: 552025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20255
20243
20233
20224
20216
20204
20196
20182

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu342 756 €276 679 €358 738 €298 075 €215 916 €310 350 €42 908 €
Ärikasum enne makse−38 085 €−9991 €9409 €24 993 €3854 €19 946 €5293 €
Aruandeaasta kasum−38 085 €−9991 €9409 €24 993 €2795 €19 946 €5293 €
Tööjõukulud139 511 €92 203 €100 783 €71 909 €152 005 €121 210 €16 440 €
Varad kokku91 534 €78 993 €86 759 €63 444 €75 414 €37 858 €20 468 €
sh käibevarad91 534 €78 993 €86 759 €63 444 €75 414 €37 858 €20 468 €
sh raha6878 €40 437 €65 000 €6666 €4304 €28 824 €7483 €
Omakapital15 532 €51 339 €61 330 €51 920 €26 927 €28 544 €8597 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised23 597 €27 654 €25 429 €11 524 €23 834 €9314 €7395 €
Pikaajalised kohustised52 405 €0,00 €0,00 €0,00 €24 653 €0,00 €4476 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)5334646
Omakapitali osakaal varadest17,0 %65,0 %70,7 %81,8 %35,7 %75,4 %42,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust-11,1 %-3,6 %2,6 %8,4 %1,3 %6,4 %12,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang